Povezane vesti
Policija odbacila prijavu za skup podrške ženama Irana u Beogradu, sledi Primedba
Danas 27.09.2022
Policija je kao neblagovremenu odbacila prijavu za održavanje skupa podrške protestima žena u Iranu najavljenog za četvrtak u Beogradu, rečeno je Danasu. Organizatorke skupa solidarnosti „Žena, život, sloboda!“, žene iz političkog i… »
Biljana Stojković i Zajedno podržavaju žene Irana: Pozivamo na okupljanje kod „Ruskog cara“
Danas 27.09.2022
Stranka Zajedno daje svu podršku inicijativi kopredsednice Biljane Stojković da okupi žene iz kulture i politike na protestu podrške ženama Irana, koji je zakazan za četvrtak, 29. septembar, od 19 časova kod „Ruskog cara“, saopšteno je iz ove… »
Biljana Stojković najavila za 29. septembar protest podrške ženama u Iranu
Danas 26.09.2022
U Beogradu će 29. septembra u 19 časova kod „Ruskog cara“ u Beogradu biti održan protest u znak podrške ženama u Iranu, izjavila je danas FoNetu profesorka Biljana Stojković. Stojković je rekla da će se na njenu inicijativu na protestu okupiti… »
Vesti dana »

Šta je zvučni top, a šta antidron puška? Vučić demantovao tvrdnje da je pripadnik "kobri" nosio nedozvoljeno oružje
Blic pre 2 satajoš 10 povezanih

"Razumeli smo poruku": Tri nova motiva u prvom obraćanju Vučića posla protesta: "Svi ljudi u vlasti moraju da razumeju, moraćemo da učimo iz grešaka"
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 9 satijoš 2 povezane

Tramp naredio napade na pobunjenike u Jemenu koje podržava Iran, Huti prijavili devet poginulih
Insajder pre 7 satijoš 4 povezane