Povezane vesti

"U njemu nema ničeg posebnog": Ambasador Hil video Plan konsultacija koji su potpisali Selaković i Lavrov i sad kaže: "Ovde…

"U njemu nema ničeg posebnog": Ambasador Hil video Plan konsultacija koji su potpisali Selaković i Lavrov i sad kaže: "Ovde…

Blic 27.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil izjavio je da je video Plan konsultacija koji su potpisali ministri spoljnih poslova Srbije i Rusije, da u njemu nema ničeg posebnog, ali da je Rusija želela to da bi opravdala svoj rat u Ukrajini. Blic je juče ekskluzivno… »
Sporazum za nesporazum

Sporazum za nesporazum

Danas 27.09.2022
Za nekoga ko nam se prodaje kao neko ko je iskusan vuk u politici, da kapira svet oko sebe, da se razume u sve – od najezde buba, do letećih automobila, Mamurni Čovek je napravio potez koji će nam, po svoj prilici doneti mnogo štete. Naravno, nama… »
Hil: Video sam Plan konsultacija Srbije i Rusije

Hil: Video sam Plan konsultacija Srbije i Rusije

N1 Info 27.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil izjavio je za FoNet da je video Plan konsultacija koji su potpisali ministri spoljnih poslova Srbije i Rusije, da u njemu nema ničeg posebnog, ali da je Rusija želela to da bi opravdala svoj rat u Ukrajini. Hil je rekao da… »
Hil: Video sam sporazum koji su potpisali Selaković i Lavrov, u njemu nema ništa posebno, ali očigledna je namera Rusije

Hil: Video sam sporazum koji su potpisali Selaković i Lavrov, u njemu nema ništa posebno, ali očigledna je namera Rusije

Euronews 27.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil izjavio je danas za FoNet da je video Plan konsultacija koji su potpisali ministri spoljnih poslova Srbije i Rusije, da u njemu nema ničeg posebnog, ali da je Rusija želela to da bi opravdala svoj rat u Ukrajini. Hil je rekao… »
Hil: “Video sam Plan konsultacija Srbije i Rusije koja njime želi da opravda rat u Ukrajini”

Hil: “Video sam Plan konsultacija Srbije i Rusije koja njime želi da opravda rat u Ukrajini”

Nedeljnik 27.09.2022
PrintScreen/YouTube/Carnegie Council for Ethics in International Affairs Ambasador SAD Kristofer Hil izjavio je da je video Plan konsultacija koji su potpisali ministri spoljnih poslova Srbije i Rusije, da u njemu nema ničeg posebnog, ali da je Rusija… »
Američki ambasador o Planu konsultacija Rusije i Srbije: Video sam ga, u njemu nema ničeg posebnog

Američki ambasador o Planu konsultacija Rusije i Srbije: Video sam ga, u njemu nema ničeg posebnog

Insajder 27.09.2022
Ambasador SAD Kristofer Hil izjavio je danas za FoNet da je video Plan konsultacija koji su potpisali ministri spoljnih poslova Srbije i Rusije, da u njemu nema ničeg posebnog, ali da je Rusija želela to da bi opravdala svoj rat u Ukrajini. Hil je rekao… »
Šta čeka Srbiju posle oštrih poruka evropskih i američkih diplomata? Sporazum s Rusijom: Prst u oko ili beznačajna…

Šta čeka Srbiju posle oštrih poruka evropskih i američkih diplomata? Sporazum s Rusijom: Prst u oko ili beznačajna…

Kurir 27.09.2022
Američki diplomata kaže da je teško razumeti "postojanje ovakvog dokumenta ili protokola", sagovornici Kurira ocenjuju da se sporazumu između srpskog i ruskog ministarstva pridaje preveliki značaj. Srbiji se sve više otežava situacija da, u… »
„Prst u oko Zapadu“: Srbija povukla nepromišljen potez potpisivanjem sporazuma sa Rusijom?

„Prst u oko Zapadu“: Srbija povukla nepromišljen potez potpisivanjem sporazuma sa Rusijom?

Danas 26.09.2022
Sjedinjene Američke Države traže od Srbije objašnjenje šta je ministar spoljnih poslova postigao sa ruskim kolegom u Njujorku, izjavio je 26. septembra američki ambasador Kristofer Hil. Hil je u obraćanju novinarima posle regionalnog foruma… »

Vesti dana »