Povezane vesti
Stano: EU će uvesti sankcije organizatorima ilegalnih referenduma
Novi magazin 27.09.2022
EU smatra da su referendumi o pripajanju Rusiji organizovani u ukrajinskim oblastima "ilegalni" i sve osobe koje su učestvovale u njihovoj organizaciji će biti kažnjene, rekao je danas portparol šefa evropske diplomatije Žozep Borel. "Snosiće posledice… »
Stano: EU će uvesti sankcije organizatorima ilegalnih referenduma
Insajder 27.09.2022
EU smatra da su referendumi o pripajanju Rusiji organizovani u ukrajinskim oblastima „ilegalni" i sve osobe koje su učestvovale u njihovoj organizaciji će biti kažnjene, rekao je danas portparol šefa evropske diplomatije Žozep Borel. „Snosiće posledice… »
Stano: EU će uvesti sankcije organizatorima ilegalnih referenduma
N1 Info 27.09.2022
EU smatra da su referendumi o pripajanju Rusiji organizovani u ukrajinskim oblastima "ilegalni" i sve osobe koje su učestvovale u njihovoj organizaciji će biti kažnjene, rekao je portparol šefa evropske diplomatije Žozep Borel. „Snosiće posledice sve… »
Vesti dana »

Uplaćen prvi novac iz Plana rasta za Zapadni Balkan: Srbiji od Evropske unije 51,7 miliona evra
Euronews pre 6 satijoš 20 povezanih

NIS podneo novi zahtev za izdavanje posebne licence Ministarstva finansija SAD
RTV pre 7 satijoš 23 povezane

Smena u odboru direktora NIS-a Irena Vujović umesto Danice Drašković i bivšem gradonačelniku Novog Sada funkcija
Dnevnik pre 6 satijoš 25 povezanih

Sudije iz Užica na meti Informera zbog odluke o ponavljanju izbora
Radio 021 pre 1 satjoš 59 povezanih

"Nism se čuli, nema telefon kod sebe" Poznati kompozitor o Žiki Jakšiću nakon hospitalizacije: "Preumoran je"
Telegraf pre 1 satjoš 39 povezanih