Povezane vesti
Kukovi ne lažu, a ni poreski izvodi – sud naredio Šakiri da odgovara za utaju poreza
RTS 27.09.2022
Španski sud naredio je kolumbijskoj pevačici Šakiri da odgovara pred sudom za proneveru poreza, a datum početka procesa tek treba da bude saopšten. Tužioci u Barseloni su još u julu rekli da će tražiti zatvorsku kaznu od najmanje osam godina za Šakiru… »
Šakira pred španskim sudom zbog optužbi za utaju poreza
Dnevnik 27.09.2022
MADRID: Španski sudija odobrio je danas suđenje kolumbijskoj pevačici Šakiri (45) optuženoj za utaju poreza, prenosi AP. Dobitnica prestižne „Gremi” nagrade, čije je pravo ime Šakira Izabel Mebarak Ripolj tereti se da 2018. godine nije platila 14.5… »
Počinje proces protiv Šakire zbog utaje poreza
N1 Info 27.09.2022
U Barseloni počinje pripremno ročište protiv pevačice Šakire za šest krivičnih dela protiv utaje poreza, navodno počinjenih između 2012. i 2014. godine. Pevačica je u julu odbila sporazum, a tužilaštvo Barselone traži osam godina i dva meseca zatvora i… »
Vesti dana »

Sindikalci traže minimalac od 600 evra, Ministarstvo nudi 550 evra za 2026. godinu
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 39 povezanih

Mediji: Srbija kupuje od izraelske vojne kompanije vojnu opremu vrednu 1,64 milijarde dolara
Beta pre 2 satajoš 14 povezanih

„Crveni karton“: Novosadski studenti najavili novi skup ispred suda – sutra od 6 ujutru
Nova pre 12 minutajoš 33 povezane

Pitanje koje može da otvori Pandorinu kutiju: Šta su teme istorijskog sastanka u Vašingtonu posle samita Putina i Trampa
Euronews pre 2 satajoš 69 povezanih