Povezane vesti

Fon der Lajen osudila sabotažu na sistemu gasovoda Severni tok, najavila najsnažniji mogući odgovor

Fon der Lajen osudila sabotažu na sistemu gasovoda Severni tok, najavila najsnažniji mogući odgovor

Politika 28.09.2022
BRISEL - Šefica Evropske komisije Ursula fon der Lajen izjavila je da je curenje gasovoda Severni tok izazvano sabotažom i najavila „najsnažniji mogući odgovor” ako bude napadnuta aktivna evropska energetska infrastruktura. „Razgovarala sam… »
UN: ne mogu da provere da li je u pitanju sabotaža na gasovodima, Nemačka sumnja u sabotažu: "Dokazi ukazuju na nasilni…

UN: ne mogu da provere da li je u pitanju sabotaža na gasovodima, Nemačka sumnja u sabotažu: "Dokazi ukazuju na nasilni…

Blic 28.09.2022
UN nemaju načina da provere tvrdnje da su gasovodi Severni tok 1 i 2 bili predmet sabotaže i nadaju se da će curenje gasa biti zaustavljeno, izjavio je na konferenciji za novinare portparol generalnog sekretara UN Stefan Dižarik. -Videli smo napise u… »
"Ovo je napad na EU i biće najsnažniji mogući odgovor"

"Ovo je napad na EU i biće najsnažniji mogući odgovor"

Pravda 28.09.2022
Šefica Evropske komisije Ursula fon der Lajen izjavila je danas da je curenje gasovoda Severni tok izazvano sabotažom i najavila "najsnažniji mogući odgovor" ako bude napadnuta aktivna evropska energetska infrastruktura. - Razgovarala sam predsednicom… »
Ursula fon der Lajen: Curenje gasovoda Severni tok u Baltičkom moru čin sabotaže

Ursula fon der Lajen: Curenje gasovoda Severni tok u Baltičkom moru čin sabotaže

Danas 27.09.2022
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen izjavila je danas da je curenje gasovoda Severni tok u Baltičkom moru „čin sabotaže“. „Razgovarala sam o činu sabotaže Severnog toka sa danskom premijerkom Meteom Frederiksen“, napisala je… »

Vesti dana »