Povezane vesti

Dodik: Na ovim prostorima opao entuzijazam za EU

Dodik: Na ovim prostorima opao entuzijazam za EU

Politika 28.09.2022
BANjALUKA- Srpski član Predsedništa BiH Milorad Dodik rekao je da EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja i da je i na ovom prostoru izgubljen entuzijazam za članstvo u Uniji. „Mislim da je EU za nas poslednjih 20 godina bila velika… »
Dodik: Na ovim prostorima opao entuzijazam za Evropski uniju

Dodik: Na ovim prostorima opao entuzijazam za Evropski uniju

RTV 28.09.2022
BANJALUKA - Srpski član Predsedništa BiH Milorad Dodik rekao je da EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja i da je i na ovom prostoru izgubljen entuzijazam za članstvo u Uniji. Mislim da je EU za nas poslednjih 20 godina bila velika… »
EU je velika prevara: Dodik nikad oštriji - Brisel proizvodi više problema nego što donosi rešenja

EU je velika prevara: Dodik nikad oštriji - Brisel proizvodi više problema nego što donosi rešenja

Večernje novosti 28.09.2022
SRPSKI član Predsedništa BiH Milorad Dodik rekao je da EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja i da je i na ovom prostoru izgubljen entuzijazam za tom unijom. Foto: Petar Milošević - Mislim da je EU za nas poslednjih 20 godina bila… »
Dodik: EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja, izgubljen je entuzijazam za tom unijom

Dodik: EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja, izgubljen je entuzijazam za tom unijom

Sputnik 28.09.2022
Srpski član Predsedništa BiH Milorad Dodik rekao je da EU proizvodi više problema nego što donosi rešenja i da je i na ovom prostoru izgubljen entuzijazam za tom unijom. On je istakao i da Republika Srpska ima sve elemente države samo nema… »

Vesti dana »