Povezane vesti

Ćerke su najviše patile zbog jedne moje odluke! Anabela Atijas otkrila šta im je priredila - "Nisam bila normalna"

Ćerke su najviše patile zbog jedne moje odluke! Anabela Atijas otkrila šta im je priredila - "Nisam bila normalna"

Mondo 28.09.2022
Anabela Atijas otkrila je zbog koje odluke su njene sve tri ćerke najviše patile. Anabela Atijas otkrila je zbog koje odluke su njene sve tri ćerke najviše patile. Pevačica Anabela Atijas koja je nedavo progovorila o odnosu s ćerkom Lunom Đogani i… »
Goca Tržan iznela tajnu grupe Tap 011! Njih dvoje su bili u vezi, a sa jednim članom nije pričala godinu dana!

Goca Tržan iznela tajnu grupe Tap 011! Njih dvoje su bili u vezi, a sa jednim članom nije pričala godinu dana!

Kurir 28.09.2022
Pevačica Goca Tržan odgovorila je na jedno pitanje, a tiče se grupe "Tap 011" čiji je bila član. Goca je pristala da odgovara na škakljiva pitanja. - Najgora stvar koju si uradila iz ljubomore? - pročitala je voditeljka. - Nikada u životu nisam… »
"Patile su, nisam bila normalna": Anabela otkrila šta je uradila ćerkama: Njena odluka ih je zabolela

"Patile su, nisam bila normalna": Anabela otkrila šta je uradila ćerkama: Njena odluka ih je zabolela

Blic 28.09.2022
Pevačica Anabela Atijas, otkrila je koja je najgora stvar koju je priredila svojim ćerkama, te istakla da su Luna, Nina i Blankica mnogo patile zbog njene odluke. Kako ističe Anabela, njene naslednice su najviše patile kada je ušla u "Zadrugu". - Moj… »
"Sve tri su patile zbog toga" Anabela Atijas priznala koja je najgora stvar koju je priredila deci, pa se dotakla najveće…

"Sve tri su patile zbog toga" Anabela Atijas priznala koja je najgora stvar koju je priredila deci, pa se dotakla najveće…

Kurir 28.09.2022
Pevačica Anabela Atijas odgovorila je na intimno pitanje u jednoj emisiji. Naime, voditeljku je zanimalo koja je najgora stvar koju je Anabela priredila svojoj deci. - Moj ulazak u "Zadrugu". Sve tri su patile zbog mog ulaska. Ja od početka tog formata… »

Vesti dana »