Povezane vesti

Morala sam da potpišem da neću izvršiti samoubistvo! Sandra Rešić otkrila šta joj se sve izdešavalo posle Zadruge!

Morala sam da potpišem da neću izvršiti samoubistvo! Sandra Rešić otkrila šta joj se sve izdešavalo posle Zadruge!

Mondo 28.09.2022
Sandra Rešić više ne planira u rijaliti, a nedavno je doživela iskustvo koje će zauvek pamtiti. Sandra Rešić više ne planira u rijaliti, a nedavno je doživela iskustvo koje će zauvek pamtiti. Otkako je izašla iz Zadruge, pevačica Sandra… »
"Morala sam da potpišem da neću izvršiti samoubistvo" Sandra Rešić otkrila privatne detalje, pa se osvrnula na pokojnog…

"Morala sam da potpišem da neću izvršiti samoubistvo" Sandra Rešić otkrila privatne detalje, pa se osvrnula na pokojnog…

Kurir 28.09.2022
Pevačica Sandra Rešić istakla je da je svašta prošla u "Zadruzi", ali i pre i posle svog učešća u rijalitiju. Ona je istakla da je imala "linč" zbog toga što su mnogi mislili da nije Ninova ćerka. - Svega je bilo! Znaš kako, imala sam pre par… »
Pričalo se da mi Nino nije otac Bivša zadrugarka otvorila dušu o najpotresnijim detaljima iz života

Pričalo se da mi Nino nije otac Bivša zadrugarka otvorila dušu o najpotresnijim detaljima iz života

Alo 28.09.2022
Prošla je svašta pre i nakon rijalitija. Sinoć dok su se zadrugari spremali za žurku, u emisiji "Amidži šou", gostovala je Sandra Rešić i Dejan Dragojević. Naime, Sandra je odmah na početku istakla da je svašta prošla u "Zadruzi", ali i pre i… »

Vesti dana »