Povezane vesti

Napunila 42 godine i vrućim snimkom napravila haos! Nataša se skinula i pokazala zanosne obline - "Izlečena sam" (video)

Napunila 42 godine i vrućim snimkom napravila haos! Nataša se skinula i pokazala zanosne obline - "Izlečena sam" (video)

Mondo 28.09.2022
Pevačica Nataša Bekvalac počastila je fanove izazovnim snimkom s letovanja. Pevačica Nataša Bekvalac počastila je fanove izazovnim snimkom s letovanja. Nataša Bekvalac nedavno je proslavila 42. rođendan, a zatim otputovala na omiljeno ostrvo… »
(Video) Vreli snimak Nataše Bekvalac sa Mikonosa: Podigla temperaturu poziranjem u kupaćem: "izlečena sam"

(Video) Vreli snimak Nataše Bekvalac sa Mikonosa: Podigla temperaturu poziranjem u kupaćem: "izlečena sam"

Blic 28.09.2022
Pevačica Nataša Bekvalac objavila je zavodljivi snimak sa Mikonosa, zbog kojeg je dobila pregršt komentara na račun izgleda. Nataša je, naime, pozirala u jednodelnom kupaćem kostimu sa izrezima koji joj je naglasio obline. "Nekim čudom, izlečena… »
"Izlečena sam" Nataša Bekvalac napravila zavodljivi snimak i podigla temperaturu! Od ovih oblina muškarci padaju u nesvest

"Izlečena sam" Nataša Bekvalac napravila zavodljivi snimak i podigla temperaturu! Od ovih oblina muškarci padaju u nesvest

Kurir 28.09.2022
Pevačica Nataša Bekvalac otputovala je na odmor u Mikonos odakle je objavila zavodljivi video snimak na društvene mreže. Ona je pozirala na belim stepenicama u jednodelnom kupaćem kostimu sa izrezima koji joj je naglasio obline. Nataša je dodirivala… »

Vesti dana »