Povezane vesti
Đuro nestao posle izlaska iz Kliničkog centra: Bio u pidžami, dokumenta i telefon pronađeni u Begaljici
Telegraf 28.09.2022
Njegov sin, Vladimir Drakulić, dodaje da njegov otac ne može da govori i da ima kanilu. Stariji muškarac nestao je danas u Begaljici, a svaki trag mu se gubi posle izlaska iz Kliničkog centra oko 21 čas. On je, kako tvrdi njegov sin, 27. septembra posle… »
Đuro nestao nakon terapije u KCS: Poslednji put viđen u Begaljici, ne može da govori, sin moli za pomoć
Blic 28.09.2022
Stariji muškarac Đuro nestao je juče, 27. septembra, nakon terapije u Kliničkom centru Srbije, a svaki trag mu se gubi na poslednjoj stanici autobusa na liniji 303 u beogradskom naselju Begaljica. Njegov sin je objavio fotografije nestalog čoveka na… »
Vesti dana »
Biće dosta bure - ovo je faul zbog kog je Belgija dobila penal i srušila Senegal za osminu finala Svetskog prvenstva VIDEO
Nova pre 57 minutajoš 10 povezanih
Objavljen finansijski izveštaj Donalda Trampa: Milionski prihodi od kripta, nekretnina i licenci
Danas pre 2 satajoš 1 povezana





