Povezane vesti

"Zamenili su bravu, ne možemo da uzmemo sarine i bebine stvari!" Uki Q otkrila nove detalje porodične drame

"Zamenili su bravu, ne možemo da uzmemo sarine i bebine stvari!" Uki Q otkrila nove detalje porodične drame

Mondo 29.09.2022
Uki Q se ponovo oglasila i otkrila da su na stanu u kojem živi njena sestra promenjene brave. Uki Q se ponovo oglasila i otkrila da su na stanu u kojem živi njena sestra promenjene brave Tiktokerka Una Kablar, poznatija kao Uki Q u toku prethodne noći… »
Mladiću osumnjičenom za nasilje nad suprugom određen pritvor do 30 dana

Mladiću osumnjičenom za nasilje nad suprugom određen pritvor do 30 dana

N1 Info 29.09.2022
Drugi osnovni sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana D.H, koji se sumnjiči za nasilje u porodici nad suprugom S.H. Osumnjičenom je pritvor određen zbog sumnje da će boravkom na slobodi uticati na svedok-oštećenu, potvrdila je Tanjugu… »
Nasilnik delimično priznao krivično delo: Osumnjičenom za prebijanje sestre poznate Tiktokerke određen pritvor

Nasilnik delimično priznao krivično delo: Osumnjičenom za prebijanje sestre poznate Tiktokerke određen pritvor

Kurir 29.09.2022
Osumnjičeni D.H saslušan je u Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu u prisustvu izabranog branioca. Kako Kurir saznaje, nasilnik je tom prilikom delimično priznao izvršenje krivičnog dela. Drugi osnovni sud u Beogradu odredio je pritvor do… »
"Dno dna i stoka, ovo isto njemu treba da se uradi!" Anastasija Ražnatović besna zbog brutalnog prebijanja Sare (19)

"Dno dna i stoka, ovo isto njemu treba da se uradi!" Anastasija Ražnatović besna zbog brutalnog prebijanja Sare (19)

Mondo 29.09.2022
Tiktokerka Una Kablar, poznatija kao Uki Q šerovala je snimak stravičnih povreda koje je zadobila njena rođena sestra i majka dvomesečne ćerkice. Tiktokerka Una Kablar, poznatija kao Uki Q šerovala je snimak stravičnih povreda koje je zadobila… »
Saznajemo: Saslušan mladić osumnjičen za prebijanje sestre poznate tiktokerke, ovako se branio

Saznajemo: Saslušan mladić osumnjičen za prebijanje sestre poznate tiktokerke, ovako se branio

Telegraf 29.09.2022
Drugom osnovnom sudu u Beogradu podnet predlog za određivanje pritvora. Osimnjičeni D. H. saslušan je u Drugom OJT u Beogradu u prisustvu izabranog branioca, kojom prilikom je delimično priznao izvršenje krivičnog dela, nakon čega je Drugom… »
"Stoka": Anastasija Ražnatović ogorčena zbog brutalno prebijene sestre Uki Q: "Damjanu treba da se uradi mnogo gore"

"Stoka": Anastasija Ražnatović ogorčena zbog brutalno prebijene sestre Uki Q: "Damjanu treba da se uradi mnogo gore"

Blic 29.09.2022
Jutjuberka Una Kabrlar, poznatija kao Uki Q, tvrdi da je njenu sestru Saru Hadžić pretukao njen suprug Damjan Hadžić. Una je putem društvenih mreža navela i da je njena sestra bebu od 2 meseca pronašla s modricama. Mreže su se usijale od osuda… »
"Nisam u stanju da govorim i ne želim da pravim rijaliti" Oglasila se Uki Q i progovorila o paklu u kom joj se našla sestra

"Nisam u stanju da govorim i ne želim da pravim rijaliti" Oglasila se Uki Q i progovorila o paklu u kom joj se našla sestra

Blic 29.09.2022
Popularna srpska tiktokerka Una Kablar, poznatija kao Uki Q, oglasila se danas nakon nasilja, za koje tvrdi da je sinoć njena sestra Sara doživela od strane svog muža. Kako je Uki navela na Instagramu, njenu sestru je prema njenim rečima pretukao… »
Blic saznaje: Uhapšen muž prebijene sestre jutjuberke Uki Q

Blic saznaje: Uhapšen muž prebijene sestre jutjuberke Uki Q

Blic 29.09.2022
Sara Hadžić, sestra jutjuberke Uli Q, nakon pregleda na VMA, gde su joj konstatovane lake telesne povrede, prijavila je nasilje od strane supruga Damjana Hadžića. Sara nije prijavila da je tom prilikom vršeno nasilje i nad njihovim zajedničkim… »
Snimila prebijenu sestru, sada i bebu: Uki Q objavila snimak sa sestričinom - evo kako je dvomesečna devojčica

Snimila prebijenu sestru, sada i bebu: Uki Q objavila snimak sa sestričinom - evo kako je dvomesečna devojčica

Mondo 29.09.2022
Tiktokerka Una Kablar brine o sestri i njenoj dvomesečnoj ćerki, nakon stravičnog nasilja koje je doživela od strane svog partnera. Tiktokerka Una Kablar brine o sestri i njenoj dvomesečnoj ćerki, nakon stravičnog nasilja koje je doživela od… »
Borila se za život, 15 minuta ju je davio: Oglasila se majka tiktokerke Uki Q - u šoku smo da je muž moje ćerke monstrum

Borila se za život, 15 minuta ju je davio: Oglasila se majka tiktokerke Uki Q - u šoku smo da je muž moje ćerke monstrum

Mondo 29.09.2022
Oglasila se majka pretučene Sare i tiktokerke Une Kablar, poznatije pod imenom Uki Q. Oglasila se majka pretučene Sare i tiktokerke Une Kablar, poznatije pod imenom Uki Q. Majka pretučene Sare Hadžić, sestre tiktokerke i jutjuberke Une Kablar… »
"Borila se za život 15 minuta": Majka jutjuberke Uki Q nakon što joj je ćerka pretučena: "Živeli su sa babom i dedom, tu…

"Borila se za život 15 minuta": Majka jutjuberke Uki Q nakon što joj je ćerka pretučena: "Živeli su sa babom i dedom, tu…

Blic 29.09.2022
Majka Sare Hadžić, sestre jutjuberke Uki Q, oglasila se nakon što joj je ćerka pretučena. Dijana Marinković je priznala da nije mogla ni da sanja da je njen zet sposoban da napadne ženu koja se porodila pre samo dva meseca. - Ćerka mi se, hvala… »
Moja Ćerka se 15 minuta borila za život: Majka Uki Q o drami koju je porodica prošla pošto je njena druga ćerka…

Moja Ćerka se 15 minuta borila za život: Majka Uki Q o drami koju je porodica prošla pošto je njena druga ćerka…

Kurir 29.09.2022
Dijana Marinković, majka Sare H. (19) koju je brutalno pretukao suprug Damjan (23), za Kurir je ispričala da nije mogla ni da sanja da je njen zet sposoban da napadne ženu koja se porodila pre samo dva meseca. Podsetimo, Sara H. , rođena sestra… »
Uhapšen muž prebijene sestre tiktokerke Uki Q! Izrečene mu dve hitne mere, evo šta ga dalje čeka

Uhapšen muž prebijene sestre tiktokerke Uki Q! Izrečene mu dve hitne mere, evo šta ga dalje čeka

Mondo 29.09.2022
Muž sestre tiktokerke Une Kablar uhapšen je danas u Beogradu. Muž sestre tiktokerke Une Kablar uhapšen je danas u Beogradu. Sestra popularne tiktokerke Uki Q, koja je na društvenim mrežama objavila jezive fotografije svoje sestre uz tvrdnje da je… »
Uhapšen muškarac zbog nasilja u porodici

Uhapšen muškarac zbog nasilja u porodici

Euronews 29.09.2022
Po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policija je uhapsila D.H. zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici nad suprugom S.H. u porodičnom stanu. Osumnjičeni će biti saslušan u tužilaštvu, nakon čega će se utvrditi da li ima… »
Uhapšen muškarac zbog nasilja u porodici

Uhapšen muškarac zbog nasilja u porodici

Dnevnik 29.09.2022
BEOGRAD: Po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policija je uhapsila D.H. zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici nad suprugom S.H. u porodičnom stanu. Osumnjičeni će biti saslušan u tužilaštvu, nakon čega će se utvrditi… »
"Tukao me je zbog svoje mame": Ispovest prebijene sestre Uki Q: "Počeo je da me juri, davi po stanu, a onda me je bacio na…

"Tukao me je zbog svoje mame": Ispovest prebijene sestre Uki Q: "Počeo je da me juri, davi po stanu, a onda me je bacio na…

Blic 29.09.2022
Sestra jutjuberke Uki Q, Sara Hadžić završila je na Vojno-medicinskoj akademiji nakon što ju je, kako tvrdi, krvnički pretukao suprug, a sada je u ispovesti otkrila sve detalje. - Muž me je pretukao zbog svađe koja je, kao i svakog puta, izbila oko… »
"Šamarao me dok se nisam onesvestila, tukao me zbog svoje mame!" Sestra tiktokerke ekskluzivno za Kurir otkrila potresne…

"Šamarao me dok se nisam onesvestila, tukao me zbog svoje mame!" Sestra tiktokerke ekskluzivno za Kurir otkrila potresne…

Kurir 29.09.2022
- Muž me je pretukao zbog svađe koja je, kao i svakog puta, izbila oko njegove mame. Njegova mama se mešala u naš odnos, nagovarala ga je često protiv mene i moje mame, prečudno se ponašala prema njemu. Svađali smo se danima, a sinoć mi je lupao… »
Uhapšen muž tiktokerkine sestre: Pretukao Saru, a evo šta ga čeka! Oglasilo se tužilaštvo

Uhapšen muž tiktokerkine sestre: Pretukao Saru, a evo šta ga čeka! Oglasilo se tužilaštvo

Kurir 29.09.2022
Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je Damjan H., suprug Sare H., koja ga je juče prijavila za nasilje uhapšen. Sara H. je podsetimo, sestra poznate tiktokerke Une Kablar, poznate kao Uki Q. - Povodom navedenog događaja, po… »
"Tukao me je, davio i udarao mi glavu o pločice zbog svoje mame" - Sestra tiktokerke Une otkrila detalje jezivog nasilja

"Tukao me je, davio i udarao mi glavu o pločice zbog svoje mame" - Sestra tiktokerke Une otkrila detalje jezivog nasilja

Mondo 29.09.2022
Tiktokerka Una Kablar putem društvenih mreža ispričala je da je njen zet prebio njenu rođenu sestru Saru, koja se sada oglasila za medije. Tiktokerka Una Kablar putem društvenih mreža ispričala je da je njen zet prebio njenu rođenu sestru Saru… »
"Naravno da sam ponosan na sina!" Sramna izjava oca mladića koji je pretukao Uninu sestru (video)

"Naravno da sam ponosan na sina!" Sramna izjava oca mladića koji je pretukao Uninu sestru (video)

Mondo 29.09.2022
Una Kablar objavila je snimak susreta s mužem njene pretučene sestre, a prisutan je bio i njegov otac koji je branio sina. Una Kablar objavila je snimak susreta s mužem njene pretučene sestre, a prisutan je bio i njegov otac koji je branio sina… »
Novi detalji u slučaju nasilja u porodici tiktokerke: Sestra joj (19) hitno dovedena na VMA, a zet (23) u rakovičku policiju

Novi detalji u slučaju nasilja u porodici tiktokerke: Sestra joj (19) hitno dovedena na VMA, a zet (23) u rakovičku policiju

Kurir 29.09.2022
Rečeno joj je da danas s povrednom listom dođe u policijsku stanicu gde je noćas ustanovljeno da postoji neposredna opasnost od nasilja. BEOGRAD - Mladoj ženi S.H. (19) čiji je muž D.H. (23) zadržan u policijskoj stanici Rakovica pod sumnjom na… »

Vesti dana »