Povezane vesti

Hrvatski košarkaš bez dlake na jeziku: „Čitao sam Jokićev intervju – i Hrvatska ima takav mentalitet!“

Hrvatski košarkaš bez dlake na jeziku: „Čitao sam Jokićev intervju – i Hrvatska ima takav mentalitet!“

Hot sport 29.09.2022
To je tako. Hrvatski košarkaš Ante Žižić odlično je započeo sezonu u novom klubu. On je u pobedi Anadolu Efesa u okviru Superkupa Turske nad Fenerbačeom (71:62) proglašen za MVP-ja. Ubacio je 25 poena uz pet skokova. Nakon meča dotakao se… »
Žižić: Jokić je u pravu, ljudima bitne samo medalje

Žižić: Jokić je u pravu, ljudima bitne samo medalje

Sport klub 29.09.2022
Ante Žižić je ovog leta pojačao Efes i sjajno otvorio sezonu, osvajanjem Superkupa Turske. Ipak, sjajni centar nije se našao na spisku reprezentacije Hrvatske na Evrobasketu gde je njegova zemlja ispala u osmini finala od Finske i još jednom… »
Hrvat citirao Jokića: Nikolina izjava ne važi samo za Srbe

Hrvat citirao Jokića: Nikolina izjava ne važi samo za Srbe

Večernje novosti 29.09.2022
Ante Žižić se nije našao na spisku reprezentacije Hrvatske za Evropsko prvenstvo. Foto: EPA Momak koji je ovog leta pojačao Efes uspeo je već da osvoji prvi trofej, odnosno Superkup Turske, gde je uz Vasilija Micića bio najbolji pojedinac… »
Jokić je u pravu, Mi ne volimo košarku! Hrvat zajedno sa Vasom uzeo trofej, pa priznao: Svake godine je sve gore!

Jokić je u pravu, Mi ne volimo košarku! Hrvat zajedno sa Vasom uzeo trofej, pa priznao: Svake godine je sve gore!

Mondo 29.09.2022
Ante Žižić nije bio deo reprezentacije Hrvatske na Eurobasketu, ali je podržao svoje kolege iz nacionalnog tima. Ante Žižić nije bio deo reprezentacije Hrvatske na Eurobasketu, ali je podržao svoje kolege iz nacionalnog tima. Sezona u Turskoj… »
Žižić o učešću Hrvatske na EP: Citirao Jokića! (foto)

Žižić o učešću Hrvatske na EP: Citirao Jokića! (foto)

Hot sport 29.09.2022
Ante Žižić se nije našao na spisku nacionalnog tima. Ovog leta je hrvatski centar pojačao Efes i već uspeo da osvoji prvi trofej, odnosno Superkup Turske, gde je uz Vasilija Micića bio najbolji pojadinac. „Žao mi je zbog igrača. Već nekoliko… »
Žižić: Jokić je u pravu, ljudima bitne samo medalje

Žižić: Jokić je u pravu, ljudima bitne samo medalje

N1 Info 29.09.2022
Ante Žižić je ovog leta pojačao Efes i sjajno otvorio sezonu, osvajanjem Superkupa Turske. Ipak, sjajni centar nije se našao na spisku reprezentacije Hrvatske ua Evrobasket. gde je njegova zemlja ispala u osmini finala od Finske i još jednom… »

Vesti dana »