Povezane vesti

Novosadski veterani sporta na sastanku sa gradonačelnikom

Novosadski veterani sporta na sastanku sa gradonačelnikom

Blic 29.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević sastao se danas da delegacijom Asocijacije sportskih veterana Novog Sada. Sastanku su prisustvovali Stanka Stošić, osvajač srebrne evropske medalje u košarci i članica Skupštine, Tadija Kačar, nosilac… »
Miloš Vučević: Kao gradonačelnik trudio sam se da našim veteranima pružimo maksimalnu podršku i tome se nadam i ubuduće

Miloš Vučević: Kao gradonačelnik trudio sam se da našim veteranima pružimo maksimalnu podršku i tome se nadam i ubuduće

Kurir 29.09.2022
Aktuelni gradonačelnik Novog Sada i budući potpredsednik Vlade Srbije Miloš Vučević ugostio je danas veterane novosadskog sporta u Gradskoj kući. Delegaciju Asocijacije sportskih veterana Novog Sada čine Stanka Stošić, koja je osvojila srebrnu… »
Vučević: Kao gradonačelnik trudio sam se da našim veteranima pružimo maksimalnu podršku i tome se nadam i ubuduće

Vučević: Kao gradonačelnik trudio sam se da našim veteranima pružimo maksimalnu podršku i tome se nadam i ubuduće

Večernje novosti 29.09.2022
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević ugostio je danas veterane novosadskog sporta u Gradskoj kući. Foto: Instagram Miloš Vučević Delegaciju Asocijacije sportskih veterana Novog Sada čine Stanka Stošić, koja je osvojila srebrnu evropsku… »
Vučević: Maksimalna podrška našim sportskim veteranima

Vučević: Maksimalna podrška našim sportskim veteranima

Dnevnik 29.09.2022
NOVI SAD: Uvek mi prija razgovor s veteranima novosadskog sporta, sa onim ljudima koji su nas okitili olimpijskim medaljama i toliko puta učinili ponosnim, poručio je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević na svom Instagram profilu. Kao… »

Vesti dana »

Sednica Skupštine o novoj Vladi sutra u podne

Sednica Skupštine o novoj Vladi sutra u podne

RTV pre 20 minutajoš 81 povezana
Zemljotres magnitude 4.1, epicentar blizu Kladova

Zemljotres magnitude 4.1, epicentar blizu Kladova

Beta pre 3 satajoš 30 povezanih
Nikola Jokić: Nezgodan smo tim i znamo šta nam je cilj

Nikola Jokić: Nezgodan smo tim i znamo šta nam je cilj

Euronews pre 1 satjoš 17 povezanih
Objavljen novi sastav Vlade Srbije

Objavljen novi sastav Vlade Srbije

Al Jazeera pre 26 minutajoš 13 povezanih