Povezane vesti

Ivica Kralj išao na trening Partizana nakon ispadanja iz Kupa: Imali smo sve pod kontrolom – i dalje me drži osećaj šoka!

Ivica Kralj išao na trening Partizana nakon ispadanja iz Kupa: Imali smo sve pod kontrolom – i dalje me drži osećaj šoka!

Hot sport 29.09.2022
Teško mu je pao ovaj poraz. Fudbaleri Partizana juče su šokantno ispali iz Kupa Srbije, tako što ih je u 1/16 finala savladala ekipa Radničkog iz Sremske Mitrovice nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Povodom toga, Ivica Kralj je govorio za… »
Ivica Kralj nakon Partizanovog debakla: "Još sam u šoku, borićemo se za titulu!"

Ivica Kralj nakon Partizanovog debakla: "Još sam u šoku, borićemo se za titulu!"

Sportske.net 29.09.2022
Sportski direktor fudbalera Partizana Ivica Kralj rekao je da je i dalje u neverici zbog eliminacije ekipe pred prvom preprekom u Kupu Srbije od Radničkog iz Sremske Mitrovice, ali da veruje da će se oni uzdići. Prva utakmica posle imenovanja novog… »
"Drži me osećaj šoka": Kralj nakon eliminacije Partizana: "Nedostojno dresa, grba i istorije"

"Drži me osećaj šoka": Kralj nakon eliminacije Partizana: "Nedostojno dresa, grba i istorije"

Večernje novosti 29.09.2022
PARTIZAN je eliminisan iz Kupa Srbije od Radničkog iz Sremske Mitrovice, a crno-beli ne mogu da se oporave od šoka ni dan nakon senzacije. FOTO: Arhiva novosti Novi sportski direktor crno-belih bio je na treningu sa igračima i trenerima, uradio je i… »

Vesti dana »