Povezane vesti

Detalji drame u Nišu Hrabra radnica skočila na naoružanog pljačkaša: Istrčala sam iz radnje, dozivala pomoć, a on je…

Detalji drame u Nišu Hrabra radnica skočila na naoružanog pljačkaša: Istrčala sam iz radnje, dozivala pomoć, a on je…

Kurir 29.09.2022
Ušao je u radnju sa nožem u rukama i krenuo na koleginicu. Rekao joj je tiho: "daj pare". Povukla sam ga i onda je krenuo da juri mene. Pomislila sam: "gotovo je sa životom". Ovim rečima započinje ispovest I.S, radnica prodavnice slatkiša na… »
Drska pljačka u Nišu u sred bela dana: Razbojnik sa crnom maskom i nožem oteo pazar iz prodavnice slatkiša!

Drska pljačka u Nišu u sred bela dana: Razbojnik sa crnom maskom i nožem oteo pazar iz prodavnice slatkiša!

Blic 29.09.2022
Nepoznati razbojnik opljačkao je danas oko 13 časova prodavnicu slatkiša na Bulevaru 12.februar, prekoputa Glavne autobuske stanice u Nišu. Kako saznaje "Blic", on je imao crnu masku na licu I preteći nožem zatražio je od radnice sav novac iz kase… »
Daj pare, daj pare! Lopov uz pretnju nožem opljačkao prodavnicu u Nišu, radnica završila u Hitnoj pomoći!

Daj pare, daj pare! Lopov uz pretnju nožem opljačkao prodavnicu u Nišu, radnica završila u Hitnoj pomoći!

Kurir 29.09.2022
Nepoznati razbojnik ušao je danas nešto posle 13 sati u prodavnicu slatkiša koja se nalazi na Bulevaru 12. februar u Nišu i uz pretnju nožem oteo pazar iz kase. On je uleteo u radnju gde su bile mušterije i uzviknuo: "Daj pare, daj pare!" Zatim je… »
Razbojništvo u Nišu: Uz pretnju nožem opljačkao prodavnicu slatkiša, radnici pozlilo

Razbojništvo u Nišu: Uz pretnju nožem opljačkao prodavnicu slatkiša, radnici pozlilo

Telegraf 29.09.2022
Kako saznajemo, za sada nepoznati muškarac oko 13 sati je ušao u radnju naoružan nožem i uz pretnju od radnice oteo novac. Prodavnica slatkiša u Bulevaru 12. februar u neposrednoj blizini glavne Autobuske stanice u Nišu, opljačkana je danas. Kako… »

Vesti dana »