Povezane vesti
Ciklon Ian ponovo prijeti Južnoj Karolini
Slobodna Evropa 30.09.2022
Posttropski ciklon Ian po drugi put hara Južnom Karolinom nakon što je izazvao niz smrtonosnih razaranja širom Floride, SAD. Ian se vratio kao uragan prve kategorije u blizini Georgetowna u 20:05 sati po centralnoevropskom vremenu 30. septembra prije… »
Prirodne katastrofe i Amerika: Strahuje se od velikih ljudskih gubitaka zbog uragana
Danas 29.09.2022
Jedna od najopasnijih oluja koja je pogodila SAD poslednjih godina ostavila je više od dva miliona ljudi na Floridi bez struje i izazvala velike poplave. Uragan Ijan je u sredu popodne pogodio Floridu, dostigavši vrhunac kao oluja četvrte kategorije, sa… »
Bajden: Moguće da je uragan Ijan odneo znatan broj života
Danas 29.09.2022
Moguće je da je uragan Ijan na Floridi izazvao „znatne“ ljudske gubitke“ i da je postao najsmrtonosniji uragan koji je ikad pogodio tu južnu američku državu, rekao je danas predsednik SAD Džo Bajden. On je rekao da cifre još nisu jasne ali da stižu prve… »
Vesti dana »
Na većini puteva u Srbiji otežan saobraćaj, problemi sa strujom u nekoliko okruga, vanredna situacija u više mesta
Nova pre 5 minutajoš 27 povezanih
Vreme danas: Ledeni dan uz postepeni prestanak padavina, upozorenje vozačima
Danas pre 20 minutajoš 19 povezanih
Ministar policije Venecuele: Užasan napad SAD, poginulo 100 ljudi
Danas pre 40 minutajoš 10 povezanih
Potpisana uredba: SAD se povlače iz globalne saradnje, napuštaju desetine međunarodnih organizacija
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih



