Povezane vesti

Ne znam kako ću da platim kaznu od 50.000 €! Ušao u Zadrugu da zaradi za dete, pa je diskvalifikovan - "Gladovao sam"

Ne znam kako ću da platim kaznu od 50.000 €! Ušao u Zadrugu da zaradi za dete, pa je diskvalifikovan - "Gladovao sam"

Mondo 30.09.2022
Diskvalifikovani učesnik Zadruge Ivan Nešković se oglasio za medije. Diskvalifikovani učesnik Zadruge Ivan Nešković se oglasio za medije. Snežana Bogdanović i Ivan Nešković diskvalifikovani su iz Zadruge nakon bega, a učesnicima je ubrzo stiglo… »
Diskvalifikovani Ivan oglasio se posle izbacivanja iz Zadruge: Gladovao sam, krali su hranu! Ne znam kako ću platiti 50.000…

Diskvalifikovani Ivan oglasio se posle izbacivanja iz Zadruge: Gladovao sam, krali su hranu! Ne znam kako ću platiti 50.000…

Kurir 30.09.2022
Snežana Bogdanović i Ivan Nešković su pobegli iz "Zadruge" i oni su diskvalifikovani. Ivan Nešković se sada oglasio i otkrio da se pita kako će platiti kaznu od 50.000 evra. - Jako puno para je 50.000 evra. Ne znam kako ću to da im platim. Bitnije… »
Hitna diskvalifikacija u "zadruzi": Veliki šef prelomio: Njih dvoje su izbačeni iz rijalitija, moraju da plate po 50.000 evra

Hitna diskvalifikacija u "zadruzi": Veliki šef prelomio: Njih dvoje su izbačeni iz rijalitija, moraju da plate po 50.000 evra

Blic 29.09.2022
Veliki šef je večeras nakon emisije "Pitanja gledalaca" poslao pismo na adresu Bele kuće. Ovonedeljni vođa Marko Marković okupio je zadrugare oko crnog stola i pročitao im hitno saopštenje. Naime, Snežana Bogdanović i Ivan Nešković su pobegli… »

Vesti dana »