Povezane vesti
Zbog čega su učestale havarije na magistralnom vodovodu u Beogradskoj ulici u Užicu
Danas 30.09.2022
Poplavljene kuće i naprsle podzide, uništen asfalt, prekidi u vodosnabdevanju i drugi problemi, realnost je sa kojom su stanovnici strme Beogradske ulice u Užicu godinama suočeni, zbog učestalih havarija na magistralnom cevovodu, koji prolazi tom ulicom… »
Užice: Za dva dana ponovo havarija na cevovodu u Beogradskoj ulici, bez vode oko 1.500 potrošača
Danas 30.09.2022
Oko 1.500 potrošača trenutno nema vodu, zbog ponovnog pucanja magistralnog cevovoda u visokoj zoni u Beogradskoj ulici u Užicu. U upravi tog preduzeća kažu da očekuju da njihove ekipe otklone kvar u večernjim satima. Bez vode su potrošači koji se… »
Tek što je saniran kvar došlo je do novog! Cev pukla pet metara dalje, oko 1.500 potrošača u Užicu ponovo bez vode
Blic 30.09.2022
Oko 1.500 potrošača iz nekoliko užičkih naselja u visokoj zoni, kojima su juče gotovo ceo dan bile suve slavine, i jutros su bez vode jer je došlo do nove havarije na istom cevovodu, u isto vreme bezmalo na istom mestu. U četvrtak oko tri ujutru došlo je… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 53 povezane
Fiskalni savet oštro kritikovao rebalans budžeta: Nejasno, netransparentno i neopravdano
Forbes pre 55 minutajoš 30 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 54 povezane
Zbog visokih temperatura i niskih vodostaja, ovih dana preti ozbiljna opasnost
Telegraf pre 1 satjoš 54 povezane
Požar na putu Zrenjanin – Novi Sad: Evo šta se tačno dogodilo u blizini Žabaljskog mosta
Zrenjaninski pre 3 satajoš 23 povezane


