Povezane vesti

Ko će biti predsednik Republike Srpske? Matović: Dodik imao odličnu kampanju, u srpskoj svi složni oko nacionalnih pitanja

Ko će biti predsednik Republike Srpske? Matović: Dodik imao odličnu kampanju, u srpskoj svi složni oko nacionalnih pitanja

Kurir 30.09.2022
U Bosni i Hercegovini u nedelju 2. oktobra održavaju se opšti izbori i to su najneizvesniji izbori i odlučujući su za deblokadu vlasti. Za predsednika Republike Srpske bori se 31 kandidat, a prognoze su takve da će utakmica biti najzanimljivija… »
Oni se bore za prevlast u republici srpskoj! Petković: Svi pričaju o stranom uticaju, koja je uloga šmita i Putina? (video)

Oni se bore za prevlast u republici srpskoj! Petković: Svi pričaju o stranom uticaju, koja je uloga šmita i Putina? (video)

Kurir 30.09.2022
Analitičari veruju da Rusija, Turska, Sjedinjene Američke Države i druge sile imaju uticaja na izbore u Bosni i Hercegovini, iako njihova podrška političkim liderima nije uvek i podrška narodu, entitetu ili državi. Milan D. Petković, potpredsednik… »
Samostalnost Republike Srpske jedino racionalno rešenje! Dodik: Protivnicu nisam pominjao u kampanji, a neću ni sada

Samostalnost Republike Srpske jedino racionalno rešenje! Dodik: Protivnicu nisam pominjao u kampanji, a neću ni sada

Kurir 30.09.2022
U intervjuu za centralni dnevnik kurir televizije govorio je kandidat za predsednika Republike Srpske, Milorad Dodik. - Održao sam, samo što se tiče mitinga, preko 150 mtitinga, na kojima smo govorili o našim porukama. Bilo je bezbroj medijskih… »
Dodik uveren je u pobedu na predstojećim izborima: Nastaviću da se borim za samostalnu Republiku Srpsku i pripajanje Srbiji

Dodik uveren je u pobedu na predstojećim izborima: Nastaviću da se borim za samostalnu Republiku Srpsku i pripajanje Srbiji

Kurir 30.09.2022
Svet se potpuno promenio, danas ni Evropa ni svet nisu isti. Oni su pogrešili, pre svega kad su napravili BiH, ona nije trebalo da bude stvorena. Milorad Dodik, kandidat za predsednika Republike Srpske, uveren je u svoju pobedu na predstojećim… »
Nacionalnu politiku treba definisati u Beogradu! Jelena Trivić: Loš trenutak za samostalnost Srpske, treba vratiti ljude u…

Nacionalnu politiku treba definisati u Beogradu! Jelena Trivić: Loš trenutak za samostalnost Srpske, treba vratiti ljude u…

Kurir 30.09.2022
O svojoj predsedničkoj kampanji, političkim stavovima i protiv kandidatu Miloradu Dodiku, za centralni dnevnik govorila je Jelena Trivić, kandidat za predsednika Republike Srpske. - Mislim da sam dobro vodila kampanju i ja i stranke okupljene oko moje… »
Republika srpska uoči izbora: Kako će se glasati u Bosni i Hercegovini 2. oktobra? Za Kurir govore Dodik i Trivić

Republika srpska uoči izbora: Kako će se glasati u Bosni i Hercegovini 2. oktobra? Za Kurir govore Dodik i Trivić

Mondo 30.09.2022
U Bosni i Hercegovini u nedelju 2. oktobra održavaju se opšti izbori i to su najneizvesniji izbori i odlučujući su za deblokadu vlasti. U Bosni i Hercegovini u nedelju 2. oktobra održavaju se opšti izbori i to su najneizvesniji izbori i odlučujući… »
Republika srpska uoči izbora: Kako će se glasati u Bosni i Hercegovini 2. oktobra?

Republika srpska uoči izbora: Kako će se glasati u Bosni i Hercegovini 2. oktobra?

Kurir 30.09.2022
U Bosni i Hercegovini u nedelju 2. oktobra održavaju se opšti izbori i to su najneizvesniji izbori i odlučujući su za deblokadu vlasti. Za predsednika Republike Srpske bori se 31 kandidat, a prognoze su takve da će utakmica biti najzanimljivija… »
Izbori u BiH - republika srpska bira: Gledajte specijal u nedelju u 21.30 časova na Kurir televiziji

Izbori u BiH - republika srpska bira: Gledajte specijal u nedelju u 21.30 časova na Kurir televiziji

Kurir 30.09.2022
U Bosni i Hercegovini u nedelju, 2. oktobra, održavaju se opšti izbori - biraju se članovi Predsedništva BiH i zastupnici u Parlamentarnoj skupštini BiH, predsednik Republike Srpske, zastupnici u parlamentu RS i parlamentu Federacije, kao i… »

Vesti dana »