Povezane vesti

Brnabić: Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti e-uprave

Brnabić: Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti e-uprave

Euronews 01.10.2022
Ponosna sam na sve sto smo učinili u oblasti elektronske uprave i drago mi je što se napredak koji smo postigli prepoznaje širom sveta, navela je premijerka Ana Brnabić povodom najnovijeg izveštaja UN u kojem se Srbija svrstava među 10 zemalja sveta… »
Brnabić: Srbija među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji uprave

Brnabić: Srbija među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji uprave

Novi magazin 01.10.2022
Premijerka Ana Brnabić objavila je danas da je Srbija, po izveštaju UN za 2022. među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave. Brnabić je na svom Tviter nalogu napisala da taj zvanični izveštaj UN "Srbiju svrstava… »
Brnabić: "Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti elektronske uprave, Srbija među 10 zemalja po napretku"

Brnabić: "Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti elektronske uprave, Srbija među 10 zemalja po napretku"

Telegraf 01.10.2022
Kako stoji, reč je podacima iz zvaničnog izveštaja Ujedinjenih nacija. Premijerka Ana Brnabić navela je na svom Tviter profilu da je ponosna na sve što je učinjeno u oblasti elektronske uprave. "Ponosna sam na sve što smo učinili u oblasti… »
Srbija svrstana u zemlje sa najvišim indeksom razvoja eUprave u svetu

Srbija svrstana u zemlje sa najvišim indeksom razvoja eUprave u svetu

Biznis.rs 01.10.2022
u izveštaju UN među prvih deset po razvoju. Srbija je u ovogodišnjem globalnom izveštaju UN o razvoju elektronskih usluga svrstana u grupu zemalja sa najvišim indeksom razvoja elektronske uprave u svetu, saopšteno je u subotu iz Vlade Srbije. Navodi… »
UN: Srbija među 10 zemalja koje su značajno napredovale u digitalizaciji javne uprave

UN: Srbija među 10 zemalja koje su značajno napredovale u digitalizaciji javne uprave

Euronews 01.10.2022
Srbija se nalazi među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave, ispred čak 16 EU zemalja po razvoju onlajn usluga, pokazuje najnoviji izveštaj UN. U ovogodišnjem izdanju jedinstvenog globalnog izveštaja Ujedinjenih… »
Vlada: Srbija među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave

Vlada: Srbija među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave

Danas 01.10.2022
U ovogodišnjem izdanju jedinstvenog globalnog izveštaja Ujedinjenih nacija – United Nations eGovernment Development Survey 2022, koji sadrži pregled stanja i uporedno prati razvoj elektronske uprave u 193 države članice Ujedinjenih nacija, Srbija… »
Srbija u izveštaju Ujedinjenih nacija svrstana u zemlje sa najvišim indeksom razvoja elektronske uprave u svetu

Srbija u izveštaju Ujedinjenih nacija svrstana u zemlje sa najvišim indeksom razvoja elektronske uprave u svetu

Insajder 01.10.2022
Srbija je u ovogodišnjem globalnom izveštaju UN o razvoju elektronskih usluga svrstana u grupu zemalja sa najvišim indeksom razvoja elektronske uprave u svetu, saopšteno je danas iz Vlade Srbije. Navodi se da je po rezultatima izveštaja za 2022… »
Srbija značajno napredovala u digitalizaciji e-uprave

Srbija značajno napredovala u digitalizaciji e-uprave

Glas Zapadne Srbije 01.10.2022
Srbija se nalazi među 10 zemalja sveta koje su najviše napredovale u digitalizaciji javne uprave, ispred čak 16 EU zemalja po razvoju onlajn usluga, pokazuje najnoviji izveštaj UN. U ovogodišnjem izdanju jedinstvenog globalnog izveštaja Ujedinjenih… »

Vesti dana »