Povezane vesti

„Gledao sam gde sam pogrešio; Rastavac zna da se takmiči“

„Gledao sam gde sam pogrešio; Rastavac zna da se takmiči“

Sport klub 01.10.2022
Uzdrman porazom u prvom kolu Kupa Srbije Partizan se sprema za nedeljni meč 13. kola Superlige protiv Vojvodine. Pre nego što se posvetio duelu koji je pred njegovim timom, Petrić se još jednom osvrnuo na poraz od Mačve. „Mi u tom meču nismo imali… »
Petrić: Četiri penala zaredom, možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda

Petrić: Četiri penala zaredom, možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda

Sportski žurnal 01.10.2022
Petrić je rekao i da je možda i on pogrešio i da su možda tokom pauze treninzi možda bili jači. Partizan je u sredu izgubio od drugoligaša iz Sremske Mitrovice u šesnaestini finala Kupa. Crno-beli su primili gol u trećem minutu nadoknade, a zatim… »
Petrić još nije zaboravio radnički: Rekao sam da ćemo dobiti "kokošku", možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda

Petrić još nije zaboravio radnički: Rekao sam da ćemo dobiti "kokošku", možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda

Večernje novosti 01.10.2022
PARTIZAN privodi kraju nedelju koja je jednim delom bila košmarna, jer su crno-beli potpuno neočekivano ispali u šesnaestini finala Kupa Srbije od Radničkog iz Sremske Mitrovice. Trener kluba iz Humske Gordan Petrić se još jednom osvrnuo na taj… »
Petrić pred Vošu: "Možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda, najinteligentniji igrač u Srbiji igra u Vojvodini"

Petrić pred Vošu: "Možda smo ušli u Ginisovu knjigu rekorda, najinteligentniji igrač u Srbiji igra u Vojvodini"

Sportske.net 01.10.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić veruje da njegova ekipa mora da zaboravi eliminaciju iz Kupa Srbije uoči derbi utakmice 13. kola Super lige Srbije s Vojvodinom. "Posle malo duže pauze i utakmice čudno odigrane dolazi nam prvenstvo. Rival za… »
Voša iza ugla, a Petrić i dalje o Mitrovici: Malo igračima treba da uđu u nerovzu, četiri promašena penala su za Ginisa…

Voša iza ugla, a Petrić i dalje o Mitrovici: Malo igračima treba da uđu u nerovzu, četiri promašena penala su za Ginisa…

Hot sport 01.10.2022
Za vikend fudbalere Partizana očekuje duel sa Vojvodinom, gde crno-beli žele da se vrate na pobednički kolosek, nakon šoka u Mitrovici. Gordan Petrić, trener tima iz Humske, ipak podjednako je pričao o utakmici u Mitrovici. – Posle malo duže… »
Partizan u problemu! Obradović ne zna u kom sastavu će crno-beli na megdan Ciboni

Partizan u problemu! Obradović ne zna u kom sastavu će crno-beli na megdan Ciboni

Večernje novosti 30.09.2022
TRENER Partizana Željko Obradović izjavio je da "crno-beli" ulaze sa najvećim mogućim ambicijama u novu sezonu u ABA ligi, ali crno-beli imaju problema sa povređenim igračima. Foto: ABA / KK Partizan NIS / Dragana Stjepanović Partizan će u nedelju… »

Vesti dana »