Povezane vesti
Poreska uprava: Nedostaje oko 1.000 službenika, među njima i IT stručnjaci
Radio 021 01.10.2022
Pomoćnik direktora Poreske uprave Srbije Miroslav Đinović rekao je da ta institucija zapošljava oko 4.000 službenika i da joj nedostaje oko 1.000 ljudi. "Pre nekoliko godina Poreska uprava je zapošljavala 5.600 službenika, a danas oko 4.000, a nedostaje… »
Guverneri regiona: U borbi protiv inflacije ne pomaže uvek podizanje referentnih kamatnih stopa
Novi magazin 01.10.2022
Većina zemalja u svetu se protiv inflacije, izazvane energetskom krizom, pokidanim lancima snabdevanja i podgrejanom tražnjom, bori povećanjem referentnih kamatnih stopa, ali ta mera ne daje uvek rezultate, ocenili su danas guverneri centralnih banaka u… »
Između recesije i inflacije: Centralni bankari u Bečićima o tome kako dočekati krizu i kako se boriti protiv rasta cena
Danas 01.10.2022
Šta su uzroci inflacije, da li su oni na strani ponude ili tražnje? Da li centralne banke zaista mogu monetarnom politikom da zaustave rast cena i po kojoj ceni po ekonomski rast? Da li su politike deviznih kurseva zemalja u regionu adekvatni ovoj… »
Poreska uprava Srbije: Nedostaje oko 1.000 sručnjaka, među njima i IT kadar
Danas 30.09.2022
„Pre nekoliko godina Poreska uprava je zapošljavala 5.600 službenika, a danas oko 4.000, a nedostaje oko 1.000 službenika medju kojima i IT stručnjaci“, rekao je Djinović u Bečićima u Crnoj Gori, na Samitu ministara finansija, guvernera i direktora… »
Vesti dana »
Narodna banka Srbije osigurava stabilnost deviznog tržišta i nesmetano snabdevanje evrom
Naslovi.ai pre 31 minutajoš 30 povezanih
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih
Stefanović (SSP): Jedino što Vučić može da kaže čelnicima EU je da je Srbiju otela mafija
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih





