Povezane vesti

Đoković u finalu turnira u Tel Avivu

Đoković u finalu turnira u Tel Avivu

Politika 01.10.2022
TEL AVIV - Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale turnira u Tel Avivu, pošto je večeras savladao Rusa Romana Safijulina 6:1, 7:6 (7:3). Đoković je odigrao sjajan prvi set, Rus je pružio jači otpor u drugom, napravio… »
Đoković u finalu Tel Aviva protiv Čilića

Đoković u finalu Tel Aviva protiv Čilića

Euronews 01.10.2022
Srpski teniser Novak Đoković dobio je rivala u finalu turnira ATP serije u Tel Avivu. To je Marin Čilić iz Hrvatske. Đoković je bez većih problema u polufinalu pobedio Romana Safjulina iz Rusije. Bilo je 2:0 u setovima, a meč je trajao nešto… »
Novak u finalu Tel Aviva

Novak u finalu Tel Aviva

Vesti online 01.10.2022
Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u finale turnira u Tel Avivu pobedom nad ruskim igračem Romanom Safijulinom sa 6:1, 7:6. Delovalo je posle prvog seta da će Novak imati lak posao, 104. teniser na ATP listi je uspeo da pronađe… »
Novak potpuno iskren nakon plasmana u finale: „Ne možete uvek biti perfektno mirni, pogotovo sa mojim ludim srpskim…

Novak potpuno iskren nakon plasmana u finale: „Ne možete uvek biti perfektno mirni, pogotovo sa mojim ludim srpskim…

Hot sport 01.10.2022
U finalu protiv Čilića ili Lestijena. Novak Đoković savladao je Romana Safiulina rezultatom 2:0 i plasirao se u finale ATP turnira u Tel Avivu. Po setovima 6:1, 7:6. – Mislim da je bio vrlo takmičarski meč, posebno u drugom setu. Bio sam dosta… »
To je moj srpski mentalitet, nekad je protiv mene! Novak Đoković objasnio zašto "poludi" na terenu!

To je moj srpski mentalitet, nekad je protiv mene! Novak Đoković objasnio zašto "poludi" na terenu!

Mondo 01.10.2022
Novak Đoković bio sjajno raspoložen posle velike borbe protiv ruskog rivala u polufinalu Tel Aviva. Novak Đoković bio sjajno raspoložen posle velike borbe protiv ruskog rivala u polufinalu Tel Aviva. Novak Đoković pobedio je Romana Safijulina u… »
Đoković: "Moj ludi srpski mentalitet..."

Đoković: "Moj ludi srpski mentalitet..."

Sportske.net 01.10.2022
Najbolji srpski teniser Novaka Đoković danas se plasirao u finale turnira u Tel Avivu nakon što je u polufinalu savladao Rusa Romana Safulina. Đoković je "furiozno" osvojio prvi, da bi prošao kroz male turbulencije u drugom setu i tek kroz taj-brejk… »
Novak Đoković u finalu ATP turnira u Tel Avivu

Novak Đoković u finalu ATP turnira u Tel Avivu

Euronews 01.10.2022
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale turnira ATP serije u Tel Avivu. Đoković je bio prilično ubedljiv u polufinalu protiv Romana Safjulina iz Rusije. Bilo je 2:0 u setovima (6:1, 7:6), a meč je trajao sat i 35 minuta igre. Đoković je… »
Đoković ne odustaje od svojih ciljeva: Nadam se da ću uspeti

Đoković ne odustaje od svojih ciljeva: Nadam se da ću uspeti

Vesti online 01.10.2022
Novak Đoković stigao je do polufinala turnira u Tel Avivu, a naredni turnir biće mu u Astani. Kako nije mnogo igrao ove sezone zbog toga što je nevakcinisan, tako je izgubio veliki broj bodova i upitno je da li će se naći na završnom Mastersu… »

Vesti dana »