Povezane vesti

Deniz Dejm: Privela sam ubicu u stan!

Deniz Dejm: Privela sam ubicu u stan!

Svet plus 02.10.2022
Deniz Dejm je u šoku nakon saznanja da je muškarac sa kojim kako kaže, sarađuje, osumnjičen da je ubio svoju majku. Privela sam ubicu u stan! Ja ne mogu da verujem, kaže bivša zadrugarka. Bivša učesnica "Zadruge" Deniz Dejm doživela je šok kada… »
Mogao je mene da ubije! Deniz Dejm otkrila da je sarađivala sa ubicom

Mogao je mene da ubije! Deniz Dejm otkrila da je sarađivala sa ubicom

Alo 02.10.2022
Zadrugarka ne krije da je u šoku. Bivša učesnica "Zadruge" Deniz Dejm šokriana je saznajnem da je njen poznanik Đ. M. (26) uhapšen zbog osnovane sumnje da je ubio svoju majku (61) u Ulici vojvode Stepe u beogradskom naselju Voždovac. Starleta se… »
U stan sam dovela čoveka koji je ubio majku! Starleta van sebe zbog ubistva koje je šokiralo Srbiju - Sreća da sam živa!

U stan sam dovela čoveka koji je ubio majku! Starleta van sebe zbog ubistva koje je šokiralo Srbiju - Sreća da sam živa!

Mondo 02.10.2022
Deniz Dejm šokirana otkako je saznala identitet osobe koja je osumnjičena za ubistvo svoje majke. Deniz Dejm šokirana otkako je saznala identitet osobe koja je osumnjičena za ubistvo svoje majke. Starleta i nekadašnja učesnica Zadruge Deniz Dejm… »
"Čovek kog sam privodila u stan je osumnjičen za ubistvo majke": Rijaliti učesnica na ivici suza: "Žrtva sam mogla da budem…

"Čovek kog sam privodila u stan je osumnjičen za ubistvo majke": Rijaliti učesnica na ivici suza: "Žrtva sam mogla da budem…

Blic 01.10.2022
Bivša učesnica "Zadruge" Deniz Dejm ostala je u šoku nakon što je saznala da je jutros uhapšen muškarac Đ. Marić (26) zbog osnovane sumnje da je ubio svoju majku (61) u Ulici vojvode Stepe u beogradskom naselju Voždovac. Razlog što je starleta… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 5 satijoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 4 satijoš 1 povezana