Povezane vesti

Pretnje, pesničenje i lomljenje po rijalitijima! Sve diskvalifikacije Kristijana - više puta bio nasilan pred kamerama!

Pretnje, pesničenje i lomljenje po rijalitijima! Sve diskvalifikacije Kristijana - više puta bio nasilan pred kamerama!

Mondo 02.10.2022
Kristijan Golubović po treći put je iz istog razloga izbačen iz rijalitija. Kristijan Golubović po treći put je iz istog razloga izbačen iz rijalitija. Kristijan Golubović diskvalifikovan je iz Zadruge 6 nakon što je sa Emilom Bugarinom brutalno… »
Uhapšen Kristijan Golubović! Po napuštanju Zadruge sačekala ga patrola - isplivao snimak, evo o čemu je reč! (video)

Uhapšen Kristijan Golubović! Po napuštanju Zadruge sačekala ga patrola - isplivao snimak, evo o čemu je reč! (video)

Mondo 02.10.2022
Kristijan Golubović i Emil Bugarin su nakon napuštanja Zadruge odvezeni u policijsku stanicu. Kristijan Golubović i Emil Bugarin su nakon napuštanja Zadruge odvezeni u policijsku stanicu. Nakon što je u Zadrugu stiglo pismo da su Emil Kamenov i… »
"Muka mi je, manta mi se, vodite me na skener!" Ćertiću pozlilo nakon što su ga Kristijan i Bugarin brutalno izudarali po…

"Muka mi je, manta mi se, vodite me na skener!" Ćertiću pozlilo nakon što su ga Kristijan i Bugarin brutalno izudarali po…

Kurir 02.10.2022
Nakon Zadrugovizije nastao je opšti haos u Beloj kući zbog svađe Nece i Pece Lazića sa Urošem Ćertićem, a u njihov sukob umešali su se Kristijan Golubović i Emil Kamenov Bugarin. Nakon kraće svađe, oni su brutalno pesničili Ćertića, dok su… »
Ništa od pola miliona evra - Kristijan ponovo izbačen iz Zadruge! Diskvalifikovan posle jezivog nasilja, nije prvi put!

Ništa od pola miliona evra - Kristijan ponovo izbačen iz Zadruge! Diskvalifikovan posle jezivog nasilja, nije prvi put!

Mondo 02.10.2022
Kristijan Golubović i Emil Bugarin diskvalifikovani iz Zadruge. Kristijan Golubović i Emil Bugarin diskvalifikovani iz Zadruge. Kristijan Golubović i Emil Bugarin brutalno su izudarali Uroša Ćertića nakon "Zadrugovizije", a snimak jezivog nasilja… »
Hitna diskvalifikacija? Kristijan i Emil napali Ćertića, zadrugari ih preklinjali da prekinu

Hitna diskvalifikacija? Kristijan i Emil napali Ćertića, zadrugari ih preklinjali da prekinu

Blic 02.10.2022
Nakon Zadrugovizije u Beloj kući nastao je opšti haos kada je došlo do sukoba između Nece i Pece Lazića sa Urošem Ćertićem. Oni su se prvo međusobno polivali, a onda je u jednom trenutku svađa eskalirala, te se Kristijan Golubović zaleteo na… »
Lom u cik zore Uroš Ćertić se zaleteo na Pecu i Necu, drama u beloj kući (foto)

Lom u cik zore Uroš Ćertić se zaleteo na Pecu i Necu, drama u beloj kući (foto)

Alo 02.10.2022
Zadrugari ne prestaju da divljaju. Da zadrugari nemaju mira ponovo u dokazali kada su se nakon „Zadrugovizije“ posvađali u cik zore. Nenad Lazić Neca ovoga puta je izdramio jer mu Jovana Tomić Matora nije dala svoj deo nagrade. Ona je pokušala da… »

Vesti dana »