Povezane vesti

Novak zahvalan nakon osvajanja titule: „Hvala što ste napravili da ovo bude jedna od najlepših nedelja za mene u poslednje…

Novak zahvalan nakon osvajanja titule: „Hvala što ste napravili da ovo bude jedna od najlepših nedelja za mene u poslednje…

Hot sport 02.10.2022
Rutinski osvojena titula. Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Tel Avivu pobedom nad Marinom Čilićem, 2:0. Po setovima – 6:3, 6:4. Nakon meča emotivno se oprostio od Tel Aviva i zahvalio svima. – Hvala što ste napravili da ovo bude jedna od… »
Đoković u Tel Avivu osvojio 89. titulu u karijeri

Đoković u Tel Avivu osvojio 89. titulu u karijeri

Radio 021 02.10.2022
Novak Đoković osvojio je danas titulu na turniru u Tel Avivu pošto je u finalu pobedio Marina Čilića sa 6:3, 6:4. Đoković je do pobede i 89. titule u karijeri, a treće u ovoj sezoni, stigao posle sat i 34 minuta igre. Srpski teniser tokom prvog… »
Nadam se da mi ovo nije poslednji put: Đoković podigao "ćup" u Tel Avivu, pa jednom rečenicom privukao veliku pažnju!

Nadam se da mi ovo nije poslednji put: Đoković podigao "ćup" u Tel Avivu, pa jednom rečenicom privukao veliku pažnju!

Mondo 02.10.2022
Kao što su mnogi pre početka takmičenja i očekivali, Novak Đoković je osvojio turnir u Izraelu. Kao što su mnogi pre početka takmičenja i očekivali, Novak Đoković je osvojio turnir u Izraelu. Novak Đoković je osvojio 89. titulu u… »
U hrvatskim majicama sa srpskom zastavom: Ovo niste videli u TV prenosu - Đoković "tukao" Čilića, a one digle trobojku!

U hrvatskim majicama sa srpskom zastavom: Ovo niste videli u TV prenosu - Đoković "tukao" Čilića, a one digle trobojku!

Mondo 02.10.2022
Zanimljiva scena dogodila se tokom finala turnira u Tel Avivu, u kom je srpski teniser Novak Đoković savladao hrvatskog predstavnika Marina Čilića. Zanimljiva scena dogodila se tokom finala turnira u Tel Avivu, u kom je srpski teniser Novak Đoković… »
Djoković u Tel Avivu osvojio 89. titulu u karijeri

Djoković u Tel Avivu osvojio 89. titulu u karijeri

Radio sto plus 02.10.2022
Srpski teniser Novak Djoković osvojio je danas titulu na turniru u Tel Avivu pošto je u finalu pobedio Hrvata Marina Čilića sa 6:3, 6:4. Djoković je do pobede i 89. titule u karijeri, a treće u ovoj sezoni, stigao posle sat i 34 minuta igre. Srpski… »

Vesti dana »

Srbija je željna pobeda i nacionalnog optimizma

Srbija je željna pobeda i nacionalnog optimizma

Politika pre 7 minutajoš 59 povezanih
Prvi specijalista za šljaku na putu ka tronu

Prvi specijalista za šljaku na putu ka tronu

Politika pre 7 minutajoš 29 povezanih
Tužilaštvo ispituje sukob Cvijića i Lađevića

Tužilaštvo ispituje sukob Cvijića i Lađevića

Politika pre 3 satajoš 25 povezanih