Povezane vesti

Neizvesno u trci Trivić – Dodik: CIK najavila konačne rezultate u ponedeljak u 9.00

Neizvesno u trci Trivić – Dodik: CIK najavila konačne rezultate u ponedeljak u 9.00

Kurir 03.10.2022
Konačni rezultati trke za predsednika Republike Srpske biće poznati u ponedeljak ujutru oko 9.00 sati, rečeno je večeras na konferenciji za novinare u Centralnoj izbornoj komisiji (CIK) BiH. Na pitanje novinara zbog čega ove godine ide sporo brojanje… »
Preliminarni rezultati CIK za članove Predsedništva BiH: Cvijanović sigurna, Komšić ipak vodi u odnosu na Krišto

Preliminarni rezultati CIK za članove Predsedništva BiH: Cvijanović sigurna, Komšić ipak vodi u odnosu na Krišto

Kurir 03.10.2022
Kandidat SNSD-a za srpskog člana Predsedništva BiH Željka Cvijanović osvojila je najviše 275.175 glasova ili 52,87 odsto, preliminarni su i nepotpuni podaci koje je objavila Centralna izborna komisija BiH nakon obrađenih 1.911 ili 85,35 odsto u… »
Dodik: Verujem da ćemo izvanredan izborni rezultat čak i popraviti! Video

Dodik: Verujem da ćemo izvanredan izborni rezultat čak i popraviti! Video

Kurir 03.10.2022
SNSD je postigao zavidne rezultate na Opštim izborima, ali to nisu konačni rezultati i nadamo se da ćemo te brojke i povećati, rekao je srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik na RTRS. - Podaci CIK-a se podudaraju da našim podacima i zasnivaju… »
Cik otkrio kada će se znati ko je novi predsednik Republike Srpske

Cik otkrio kada će se znati ko je novi predsednik Republike Srpske

Telegraf 03.10.2022
U trci su Jelena Trivić i Milorad Dodik. Centralna izborna komisije BiH saopštila je na konferenciji koja je u toku, da će sutra u 9 sati reći ko je predsednik Republike Srpske. Trenutno obe strane govore da pobeđuju i Jelena Trivić i Milorad Dodik… »
Obraćanje Dodika: Što se mene tiče ja sam pobedio, ali sam dovoljno ozbiljan da sačekam konačan rezultat

Obraćanje Dodika: Što se mene tiče ja sam pobedio, ali sam dovoljno ozbiljan da sačekam konačan rezultat

Telegraf 03.10.2022
Dodik je kazao da je razlika nedostižna. Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik rekao je na konferenciji za novinare jedan sat iza ponoći da on vodi u odnosu na Jelenu Trivić, koja je proglasila pobedu ali da je on dovoljno ozbiljan da… »
Dodikov SNSD proglasio pobedu, PDP optužuje za krađu i traži ponavljanje izbora

Dodikov SNSD proglasio pobedu, PDP optužuje za krađu i traži ponavljanje izbora

RTV 03.10.2022
BANJALUKA - Rezultati jučerašnjih opštih izbora u Bosni i Hercegovini posebno su zanimljivi u Republici Srpskoj i to za poziciju predsednika Srpske, nakon slavlja oba kandidata: Jelene Trivić i Milorada Dodika. Dodikov SNSD rano jutros proglasio je… »
"Tražićemo da se izborni proces ponovi": Jelena Trivić tvrdi da je pokradena, čak i u rodnom selu: Tačka preokreta desila…

"Tražićemo da se izborni proces ponovi": Jelena Trivić tvrdi da je pokradena, čak i u rodnom selu: Tačka preokreta desila…

Blic 03.10.2022
Kandidat PDP za predsednika Republike Srpske, Jelena Trivić, izjavila je da ovo nije bila samo krađa u gradovima na kojima su navikli, nego da je ovo bio kontaminiran proces u čitavoj Srpskoj. Ona je rekla da joj se javljaju ljudi iz malih mesta koji… »
Rezultati stranaka iz FBiH za Parlament: Evo ko će u novi saziv Predstavničkog doma BiH

Rezultati stranaka iz FBiH za Parlament: Evo ko će u novi saziv Predstavničkog doma BiH

Blic 03.10.2022
Centralna izborna komisija BiH objavila je jutros da je obrađeno 70,42 posto glasova za Parlamentarnu skupštinu BiH. Nakon prvih rezultata nazire se sastav Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH, prenosi Srpskainfo. Iz SDA najviše glasova za… »
Dva sata posle Jelene Trivić i Dodik proglasio pobedu

Dva sata posle Jelene Trivić i Dodik proglasio pobedu

Politika 03.10.2022
BANjALUKA – Nakon što je kandidatkinja opozicije za predsednika Republike Srpske Jelena Trivić (PDP) u ponedeljak, desetak minuta iza ponoći proglasila pobedu, dva časa kasnije je to učinio i Milorad Dodik, kandidat vladajućeg Saveza nezavisnih… »
Dva sata posle Jelene Trivić i Dodik proglasio pobedu

Dva sata posle Jelene Trivić i Dodik proglasio pobedu

Novi magazin 03.10.2022
Nakon što je kandidatkinja opozicije za predsednika Republike Srpske Jelena Trivić (PDP) u ponedeljak, desetak minuta iza ponoći proglasila pobedu, dva časa kasnije je to učinio i Milorad Dodik, kandidat vladajućeg Saveza nezavisnih socijaldemokrata… »
Dodik: Imam više od 25.000 glasova prednosti, što je dovoljno za pobedu ali čekam zvaničnu potvrdu

Dodik: Imam više od 25.000 glasova prednosti, što je dovoljno za pobedu ali čekam zvaničnu potvrdu

Politika 03.10.2022
Kandidat SNSD-a za predsednika Republike Srpske Milorad Dodik rekao je noćas da ima više od 25.000 glasova prednosti u odnosu na kandidata PDP-a Jelenu Trivić, što je dovoljno za pobedu, ali da je neće proglašavati sve dok ne stignu zvanični… »
Neizvesna trka za hrvatskog člana Predsedništva BiH: Nakon 55 odsto prebrojanih glasova Krišto vodi ispred Komšića

Neizvesna trka za hrvatskog člana Predsedništva BiH: Nakon 55 odsto prebrojanih glasova Krišto vodi ispred Komšića

Blic 03.10.2022
Prema novim podacima koji su dostupni na stranici Centralne izborne komsije, Borjana Krišto (HDZ) vodi za člana Predsedništa BiH iz reda hrvatskog naroda. Prema ovim podacima, nakon skoro 55 odsto prebrojanih glasova, Krišto ima 117.147 glasova ili… »
Izborna noć u RS: PDP proglasio pobedu Jelene Trivić, iz SNSD-a tvrde da vodi Dodik

Izborna noć u RS: PDP proglasio pobedu Jelene Trivić, iz SNSD-a tvrde da vodi Dodik

Večernje novosti 03.10.2022
PREDSEDNIK PDP-a Branislav Borenović saopštio je večeras da je kandidat te stranke Jelena Trivić novi predsednik Republike Srpske, dok su iz štaba Milorada Dodika naveli da još uvek broje te da je on u prednosti. Foto: PDP/Srna Borenović je rekao… »
Dodik ili trivićeva? Evo kad CIK objavljuje rezultate

Dodik ili trivićeva? Evo kad CIK objavljuje rezultate

Večernje novosti 03.10.2022
PREDSEDNIK Centralne izborne komisije /CIK/ BiH Suad Arnautović rekao je da u CIK-u još nemaju dovoljan broj podataka da bi mogli saopštiti ko je, prema preliminarnim rezultatima, izabran za predsednika Republike Srpske. Foto: PDP/Srna - Imamo… »
Čeka se cik: I Trivićeva i Dodik proglasili pobedu

Čeka se cik: I Trivićeva i Dodik proglasili pobedu

Telegraf 03.10.2022
SNSD i jutros proglasio pobedu na Tviteru. Centralna izborna komisije BiH saopštila je sinoć da će danas u 9 sati reći ko je predsednik Republike Srpske. Trenutno obe strane govore da pobeđuju i Jelena Trivić i Milorad Dodik. - Najnoviji rezultati… »
Trivić: Pratit ćemo nacionalnu politiku koja se kreira u Beogradu

Trivić: Pratit ćemo nacionalnu politiku koja se kreira u Beogradu

Al Jazeera 03.10.2022
Kandidatkinja Partije demokratske partije (PDP) Jelena Trivić proglasila je pobjedu u utrci za predsjednicu bh. entiteta Republika Srpska nad kandodatom Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Miloradom Dodikom. “Ja jesam Srpkinja, ali biću… »
Borenović: Trivićeva je novi predsednik Srpske

Borenović: Trivićeva je novi predsednik Srpske

Dnevnik 03.10.2022
BANjALUKA: Predsednik PDP Branislav Borenović saopštio je večeras da je kandidat te stranke Jelena Trivić novi predsednik Republike Srpske. Borenović je rekao da je Trivić dobila podršku od 72,3 odsto prebrojanih glasova, odnosno 461.825 glasova… »

Vesti dana »