Povezane vesti

"Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine": Miroslav Ilić otkrio detalje iz života koje niko nije znao

"Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine": Miroslav Ilić otkrio detalje iz života koje niko nije znao

Blic 03.10.2022
Pevač Miroslav Ilić otkrio je detalje iz života koje do sada nismo znali. Kako je ispričao alkohol nije okusio 33 godine, a legendarni pevač Predrag Živković Tozovac mu je bio uzor. - Tozovac je bio moj uzor i čovek kojeg sam izuzetno poštovao i… »
Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine! Ovo o Miroslavu Iliću niko nije znao - "Pobegao sam iz toga!"

Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine! Ovo o Miroslavu Iliću niko nije znao - "Pobegao sam iz toga!"

Mondo 03.10.2022
Miroslav Ilić nikad iskrenije o svom privatnom životu, karijeri i provodu u kafanama. Miroslav Ilić nikad iskrenije o svom privatnom životu, karijeri i provodu u kafanama. Miroslav Ilić ove godine proslaviće 50 godina svoje karijere i tim povodom… »
Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine Miroslav Ilić u šok intervjuu otkrio detalje iz života koje niko…

Stao sam pred ikonu svetog Đorđa i trezan sam 33 godine Miroslav Ilić u šok intervjuu otkrio detalje iz života koje niko…

Kurir 03.10.2022
Miroslav Ilić retko kada javno otvori dušu i ispriča ono što mu leži na srcu. Međutim, u intervjuu za Kurir legendarni pevač, koji će na svoj rođendan, 10. decembra, u Štark areni održati koncert povodom 50 godina karijere, otkrio je detalje iz… »

Vesti dana »