Povezane vesti

Održana dm Ženska trka na Adi Ciganliji

Održana dm Ženska trka na Adi Ciganliji

Nedeljnik 03.10.2022
Tradicionalna dm Ženska trka u organizaciji Beogradskog maratona, održana je danas na Adi Ciganliji pod sloganom „Ja to mogu!“. Više od 1.500 učesnica, profesionalnih atletičarki, rekreativki, osoba sa invaliditetom, mama sa bebama i trudnica… »
TrKa "Ja to mogu" okupila 1.500 žena na Adi! Kompanija dm drogerie markt i Beogradski maraton napravile akciju za pamćenje

TrKa "Ja to mogu" okupila 1.500 žena na Adi! Kompanija dm drogerie markt i Beogradski maraton napravile akciju za pamćenje

Kurir 03.10.2022
Tradicionalna ženska trKa u organizaciji Beogradskog maratona i dm drogerie mark održana je na Adi Ciganliji. "Ja to mogu“ slogan je ovogodišnje manifestacije i ove godine broj prijavljenih učesnica bio je znatno veći nego prošle - na ovom… »
Trka 1.687 dama: U organizaciji "Beogradskog maratona" tradicionalan skup na Adi Ciganliji

Trka 1.687 dama: U organizaciji "Beogradskog maratona" tradicionalan skup na Adi Ciganliji

Večernje novosti 02.10.2022
LEGENDARNA srpska atletičarka Olivera Jevtić pobednica je tradicionalne "Ženske trke" koja je u organizaciji "Beogradskog maratona" održana na Adi Ciganliji. Olivera Jeftić, Foto "Beogradski maraton" Lepo vreme i mnogobrojni građani ispratili su… »

Vesti dana »