Povezane vesti

Prebio Ćertića s kristijanom, pa progovorio o povratku u Zadrugu! Bugarin priznao šta misli o Urošu - "Isprovocirao me"

Prebio Ćertića s kristijanom, pa progovorio o povratku u Zadrugu! Bugarin priznao šta misli o Urošu - "Isprovocirao me"

Mondo 03.10.2022
Emil Kamenov iz Bugarske diskvalifikovan je iz Zadruge zbg brutalne tuče, a evo šta kaže posle svega što se dogodilo. Emil Kamenov iz Bugarske diskvalifikovan je iz Zadruge zbg brutalne tuče, a evo šta kaže posle svega što se dogodilo. Emil… »
Prvo oglašavanje emila za Kurir: "Krivim Uroša za diskvalifikaciju, isprovocirao me je"! Kamenov priznao da li se vraća u…

Prvo oglašavanje emila za Kurir: "Krivim Uroša za diskvalifikaciju, isprovocirao me je"! Kamenov priznao da li se vraća u…

Kurir 03.10.2022
Emil Kamenov i Kristijan Golubović diskvalifikovani su iz rijalitija "Zadruga" zbog tuče sa Urošem Ćertićem. Po prvi put nakon izbacivanja iz bele kuće oglasio se Emil za Kurir koji je otrio da se vraća u Bugarsku i da bi voleo da ga produkcija… »
Kristijan i Emil diskvalifikovani - prvo oglašavanje bugarina! Komentarisao pesničenje, pa otkrio da li se kaje!

Kristijan i Emil diskvalifikovani - prvo oglašavanje bugarina! Komentarisao pesničenje, pa otkrio da li se kaje!

Mondo 03.10.2022
Emil Kamenov komentarisao incident u Zadruzi zbog kojeg su on i kristijan Golubović diskvalifikovani. Emil Kamenov komentarisao incident u Zadruzi zbog kojeg su on i kristijan Golubović diskvalifikovani. Kristijan Golubović i Emil Kamenov momentalno su… »

Vesti dana »