Povezane vesti

Bjelica: Osećam kao da nikada nisam odlazio iz Fenerbahčea

Bjelica: Osećam kao da nikada nisam odlazio iz Fenerbahčea

Politika 03.10.2022
ISTANBUL – Košarkaš Fenerbahčea i srpski reprezentativac Nemanja Bjelica izjavio je da se vratio u turski klub, jer je ostvario san da osvoji šampionski prsten u NBA ligi, prenosi specijalizovani sajt „Jurohups”. Bjelica je prošle sezone sa… »
Bjelica o povratku u evroligu: Morao sam da se vratim u ovaj klub!

Bjelica o povratku u evroligu: Morao sam da se vratim u ovaj klub!

Hot sport 03.10.2022
Najnoviji NBA šampiona iz Srbije Nemanja Bjelica je završio svoju epizodu u SAD i ovog leta se vratio u Fenerbahče, gde je i nastupao pre odlaska u Ameriku. On je za portal Eurohoops rekao da je morao da obuče žuto-teget dres iz više razloga, a… »
Bjelica o osvajanju prstena ‘Neverovatno je bilo igrati sa tim momcima – Ostvario sam ono što sam sanjao!’

Bjelica o osvajanju prstena ‘Neverovatno je bilo igrati sa tim momcima – Ostvario sam ono što sam sanjao!’

Hot sport 03.10.2022
Osvojiti prsten u NBA ligi je nešto o čemu ni mnogo ‘veći’ igrači mogu samo da sanjaju! Prošlog leta odlučio je da potpiše ugovor sa Golden Stejt Voriorsima i malo ko je tada očekivao da će se okititi titulom šampiona najjače lige na svetu… »
Nemanja Bjelica: Ostvario sam san i u NBA dao sve što sam imao, u Feneru želim da budem – ja

Nemanja Bjelica: Ostvario sam san i u NBA dao sve što sam imao, u Feneru želim da budem – ja

Danas 03.10.2022
Retko daje intervjue, delimično i zbog toga zanimljivo je čuti i saznati zbog čega se posle šampionskog naslova u NBA, Nemanja Bjelica ovoga leta vratio u evropsku klupsku košarku, tačnije Fenerbahče. U razgovoru za Eurohoops, Bjelica je prvo… »
Nemanja Bjelica svoj na svome: Osećam kao da nikada nisam odlazio iz Fenerbahčea

Nemanja Bjelica svoj na svome: Osećam kao da nikada nisam odlazio iz Fenerbahčea

Euronews 03.10.2022
Košarkaš Fenerbahčea i srpski reprezentativac Nemanja Bjelica izjavio je da se vratio u turski klub, jer je ostvario san da osvoji šampionski prsten u NBA ligi, prenosi specijalizovani sajt "Jurohups". Bjelica je prošle sezone sa Golden Stejtom… »
Bjelica: Vratio sam se jer želim da budem – ja

Bjelica: Vratio sam se jer želim da budem – ja

Sport klub 03.10.2022
Novi-stari košarkaš Fenerbahčea Nemanja Bjelica kaže da je osetio da je pravo vreme za povratak u Evropu, posle sedam godina provedenih u NBA ligi. „Iza mene je sjajna godina, ostvario sam ono o čemu sam sanjao – bio sam deo Golden Stejt… »

Vesti dana »