Повезане вести
Вучевић достајан наследник чувеног Јована Дејановића, а оваква будућност очекује Српску Атину
Курир 03.10.2022
Све до краја Првог светског рата, национализам је био суштина погледа на свет тадашњег, апсолутно евроцентричног човечанства. То је било наслеђе многих и многих генерација предака војника и грађана, генерала и цивилних… »
МОЈ НОВИ САД Геополитика града
Дневник 03.10.2022
ТРИ ИСТОРИЈСКЕ ФАЗЕ. Све до краја Првог светског рата, национализам је био суштина погледа на свет тадашњег, апсолутно евроцентричног човечанства. То је било наслеђе многих и многих генерација предака војника и грађана, генерала… »
Вести дана »
Пикасов портрет Доре Мар, који је дуго био скривен од јавности, продат на аукцији за 27 милиона евра
Данас пре 9 сатијош 1 повезана
Руски изасланик у Америци: Састанак Путина и Трампа ће се одржати касније него што је било планирано
Курир пре 2 сатајош 3 повезане
Милатовић доделио постхумно Орден Црногорске велике звезде, митрополиту Амфилохију: Оставио је неизбрисив траг
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Тешка несрећа на мосту на ади: Сударило се више аутомобила, једно возило потпуно уништено: Полиција на терену, саобраћај обустављен (видео)
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана
Преподне ведро, поподне наоблачење, увече киша: Температура до 20 степени
Телеграф пре 44 минутајош 3 повезане


