Povezane vesti

U novoizgrađeni vrtić u Veterniku upisano 274 dece

U novoizgrađeni vrtić u Veterniku upisano 274 dece

Radio 021 03.10.2022
U novoizgrađeni vrtić "Radosnog detinjstva" u Veterniku upisano je 274 dece koja su raspoređena u 12 grupa, od kojih je šest jaslenih. Vrtić "Kamičak" nalazi se u Ulici Milana Tepića bb i površine je 2.051 m2. - Veoma sam ponosan na ovaj projekat… »
Vučević: Ponosan sam na nove objekete, ali i na to što mogu da najavim povećanje plata vaspitačicama od januara (foto)

Vučević: Ponosan sam na nove objekete, ali i na to što mogu da najavim povećanje plata vaspitačicama od januara (foto)

Kurir 03.10.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je novoizgrađeni vrtić „Kamičak“ PU „Radosno detinjstvo“ u Veterniku istakavši da je veoma ponosan na ovaj projekat, jer je njime grad bogatiji za još jednu predškolsku ustanovu. Kako je… »
Novi SAD bogatiji za još jedan vrtić Vučević: Upisali smo 17.300 dece u Predškolsku ustanovu

Novi SAD bogatiji za još jedan vrtić Vučević: Upisali smo 17.300 dece u Predškolsku ustanovu

Večernje novosti 03.10.2022
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević posetio je novoizgrađeni vrtić „Kamičak“ Predškolske ustanove „Radosno detinjstvo“ koji se nalazi u Ulici Milana Tepića bb u Veterniku. Foto Tanjug Gradska uprava za imovinu i imovinsko-pravno odnose… »

Vesti dana »