Povezane vesti
Hram Svetog Save prodaje ekskluzivne torbe od 20.500 dinara
Luftika 03.10.2022
Najveći pravoslavni hram ima razvijen sajt na kojem možete pronaći brojne informacije o ovom verskom objektu. Tu su i podaci o rasporedima bogosluženja, sveštenstvu hrana, kulturnom životu, veronauci, ali i onlajn prodavnica u kojoj se nalazi veliki broj… »
Torba 20.500, ešarpa 14.000, kravata 10.000: Posle naplate ulaza, bura zbog cena u crkvenoj prodavnici Hrama Svetog Save
Mondo 03.10.2022
Cena torbi, ešarpi i kravata u Hramu Svetog Save iznenadila je ljude. Cena torbi, ešarpi i kravata u Hramu Svetog Save iznenadila je ljude. Najveći pravoslavni hram, Hram Svetog Save ima razvijen sajt na kom možete pronaći brojne informacije o ovom… »
U Hramu Svetog Save se prodaju torbe za 20.500 dinara - da li biste je kupili?
Radio 021 03.10.2022
Naplata ulaza u Hram Svetog Save u Beogradu izazvala je razne reakcije. Dok neki osuđuju, drugi poručuju da se i za druge poznate verske objekte u svetu naplaćuje ulazak. Naplata ulaza važi za organizovane grupe koje dolaze sa vodičima. Da bi vodiči… »
Vesti dana »
"Zmajevi koji bljuju vatru“: Misterija vatrenih oblaka koji se uzdižu iznad velikih požara - zašto su toliko opasni?
Euronews pre 1 satjoš 43 povezane
Vanredna sednica Skupštine o nepoverenju Vladi Srbije – Aleksić obrazložio predlog, obratio se Macut
RTS pre 2 satajoš 97 povezanih
Pretio pištoljem ženi i maloletnim ćerkama! Užas u Pančevu: Policija pronašla još oružja, vređao i policijskog službenika
Blic pre 1 satjoš 21 povezana
Diplomatske tenzije: Tramp ocenjuje razgovore sa Iranom dobrim, Netanjahu u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 1 satjoš 47 povezanih




