Povezane vesti
Zoran Milanović nije dobrodošao u Sarajevo
Politika 03.10.2022
SARAJEVO – Gradsko veće Sarajeva na sednici u sredu razmatraće, između ostalog, donošenje Deklaracije o osudi stavova predsednika Hrvatske Zorana Milanovića prema Bosni i Hercegovini. U Deklaraciji je navedeno da ponašanje Milanovića nije državničko niti… »
Milanović nepoželjan u Sarajevu: Vlasti spremile deklaraciju, „neka ne dolazi dok ne promeni stavove“
Sputnik 03.10.2022
Gradsko veće Grada Sarajeva u sredu će održati 19. redovnu sednicu na kojoj bi, između ostalog, trebalo da se razgovara o predlogu Deklaracije o osudi stavova predsednika Hrvatske Zorana Milanovića prema Bosni i Hercegovini. Prema onome što se može… »
Vlast u Sarajevu udara na Milanovića: Spremna deklaracija protiv predsednika Hrvatske
Večernje novosti 03.10.2022
GRADSKO veće Grada Sarajeva u sredu će održati 19. redovnu sednicu na kojoj bi, između ostalog, trebalo da se razgovara o predlogu Deklaracije o osudi stavova predsednika Hrvatske Zorana Milanovića prema Bosni i Hercegovini. Foto: Profimedia - Ponašanje… »
Vesti dana »
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o izmenama izbornih zakona
Beta pre 39 minutajoš 26 povezanih
Obrušio se deo mosta na graničnom prelazu Gradiška, blokiran saobraćaj za vozila i pešake
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih
Tramp odložio napad na Iran zbog tajnih pregovora, objavljen najnoviji predlog Teherana
Nova pre 44 minutajoš 14 povezanih





