Povezane vesti

Anđušić: Cilj je osvajanje ABA lige i plasman u plej-of Evrolige

Anđušić: Cilj je osvajanje ABA lige i plasman u plej-of Evrolige

Euronews 03.10.2022
Košarkaš Partizana Danilo Anđušić je na "medija danu" Evrolige uoči starta najelitnijeg takmičenja govorio o ambicijama crno-belih. "Što se tiče ove sezone u Evropi, borićemo se za plej-of. Daćemo sve od sebe da ispunimo i taj cilj. Svi timovi… »
Panter za Sportske: "Zvezda? Ne gledam kalendar predaleko, imamo najbolje navijače u Evropi!"

Panter za Sportske: "Zvezda? Ne gledam kalendar predaleko, imamo najbolje navijače u Evropi!"

Sportske.net 03.10.2022
Košarkaši Partizana dobili su novog kapitena u liku Kevina Pantera koji je odgovorio na nekoliko pitanja za portal Sportske.net u okviru dana za druženje sa medijima. Odigrao si svoj prvi meč kao kapiten Partizana u velikoj pobedi nad Cibonom u… »
Anđušić: Prvi i osnovni cilj nam je osvajanje ABA lige

Anđušić: Prvi i osnovni cilj nam je osvajanje ABA lige

Sportski žurnal 03.10.2022
"Što se tiče ove sezone u Evropi, borićemo se za plej-of. Daćemo sve od sebe da ispunimo i taj cilj" - Očekivanja su uvek najveća kada igraš za Partizan, a naravno prvi i osnovni cilj nam je osvajanje ABA lige, jer dugo godina trofej nije kod nas i… »
Junak pobede u Zagrebu - Trifunović: Ostao sam ovde da učim od iskusnih igrača

Junak pobede u Zagrebu - Trifunović: Ostao sam ovde da učim od iskusnih igrača

Sportski žurnal 03.10.2022
Košarkaši Partizana će u petak od 20 časova u Berlinu odigrati sa Albom prvi ovosezonski duel u Evroligi. Jedan sam od retkih igrača koji je ostao ovde od prošle godine, rekao je košarkaš Partizana Uroš Trifunović na "medija danu" Evrolige uoči… »

Vesti dana »