Povezane vesti
Dodik: Sa Čovićem imam načelan dogovor oko novog Saveta ministara BiH
Novi magazin 04.10.2022
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da već ima formalni dogovor sa liderom HDZ BiH Draganom Čovićem da predsedavajući novog Saveta ministara BiH bude Hrvat, a da Srbima pripadne mesto ministra spoljnih poslova BiH… »
Srpska će insistirati da ima svog ministra inostranih poslova
Vesti online 04.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će Republika Srpska insistirati da ima svog ministra inostranih poslova u Savetu ministara. – Za to ćemo se zalagati u narednom periodu – rekao je Dodik sinoć za RTRS. On je naveo da je… »
Dodik: RS će insistirati da ima svog ministra spoljnih poslova u BiH
N1 Info 04.10.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će Republika Srpska insistirati da ima svog ministra spoljnih poslova u Savetu ministara BiH. “Za to ćemo se zalagati u narednom periodu”, rekao je Dodik. On je rekao da se “to da BiH nema spoljnu… »
Dodik: Republika Srpska će insistirati da ima svog ministra inostranih poslova u Savetu ministara
Danas 03.10.2022
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je večeras da će Republika Srpska insistirati da ima svog ministra inostranih poslova u Savetu ministara i istakao da se o tome dogovorio sa liderom Hrvatske demokratske zajednice BiH… »
Vesti dana »

Sijarto: Ako Tramp ne može da izdejstvuje mir u Ukrajini, niko ne može
Euronews pre 41 minutajoš 16 povezanih

Dve osobe poginule u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci ih mrtve izvukli iz stana (video)
Blic pre 1 satjoš 14 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 2 satajoš 11 povezanih

Novi izraelski napadi na Pojas Gaze: Ubijene najmanje 23 osobe, među njima troje dece i njihovi roditelji
Kurir pre 11 minutajoš 10 povezanih