Povezane vesti

Zverev: ‘Ne znam da li će Novak ponovo biti broj jedan!’

Zverev: ‘Ne znam da li će Novak ponovo biti broj jedan!’

Hot sport 04.10.2022
Đoković je u nedelju osvojio 89. titulu u karijeri! Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, doputovao je u ponedeljak u kazahstansku prestonicu. Nole će u Astani pokušati da osvoji turnir serije 500, ujedno 90. u bogatoj karijeri, te tako izjednači… »
„Ne znam može li Novak opet da bude broj 1“

„Ne znam može li Novak opet da bude broj 1“

Sport klub 04.10.2022
Nekadašnji 25. teniser sveta Miša Zverev sumnja da će se Novak Đoković vratiti na prvo mesto ATP liste. Novak je prošle nedelje u Tel Avivu osvojio treću titulu u turbulentnoj sezoni, a ukupno 89. u karijeri. Ove sezone je zbog toga što nije… »
"Ne znam da li će Đoković opet biti prvi": Bivši nemački teniser ne veruje u srpkog tenisera

"Ne znam da li će Đoković opet biti prvi": Bivši nemački teniser ne veruje u srpkog tenisera

Večernje novosti 04.10.2022
NOVAK Đoković je trenutno sedmi igrač sveta. Daleko je od prve pozicije, a bivši nemački teniser Miša Zverev smatra da se Srbin više neće vraćati na lidersko mesto. FOTO: Tanjug/AP Nole je ove sezone propustio dva grend slema - Australijan open i… »
Sramotna kampanja protiv Novaka: Amerikanac traži da Đoković ne igra na Završnom mastersu

Sramotna kampanja protiv Novaka: Amerikanac traži da Đoković ne igra na Završnom mastersu

Večernje novosti 04.10.2022
GOTOVO da više nikoga ne iznenađuje sramotna kampanja protiv Novaka Đokovića, najnoviji je pokušaj da mu zabrane učešće na Završnom mastersu u Torinu. FOTO: Tanjug/AP Dejvid Kejn, urednik "Tenis kanala", razbesneo je navijače Novaka Đokovića… »
Ona je rame uz rame sa Novakom: Francuskinja oduševljena što je došla do istog dostignuća kao i Đoković

Ona je rame uz rame sa Novakom: Francuskinja oduševljena što je došla do istog dostignuća kao i Đoković

Večernje novosti 04.10.2022
FRANCUSKA teniserka Karolin Garsija nije krila zadovoljstvo što se u jednoj kategoriji nalazi rame uz rame sa Novakom Đokovićem. FOTO: Tanjug/AP Srpski as je ove sezone do sada osvojio tri titule i jedini je teniser koji je trofeje osvojio na svakoj… »

Vesti dana »