Povezane vesti
Paušalcima teško da prežive ukidanje zaštitnog povećanja poreza – šta je rešenje
RTS 04.10.2022
Zbog prestanka važenja Uredbe od Nove godine bi za oko 100.000 paušalaca u Srbiji dosadašnje povećanje poreza od deset odsto moglo biti veće i nekoliko puta. Dušan Vasiljević iz NALED-a ističe da će neki paušalci doći u situaciju da im te obaveze porastu… »
Paušalcima frilenserima od Nove godine preti skok dažbina
Danas 04.10.2022
Uredba koja je garantovala paušalcima da se porezi i doprinosi neće povećavati za više od 10 odsto godišnje ističe krajem ove godine. NALED i Digitalna zajednica pokrenuli su inicijativu da se ova zaštita produži za još nekoliko godina. Dušan Vasiljević… »
Paušalcima manji porez, a punija državna kasa
Dnevnik 04.10.2022
Od 1. januara sledeće godine u Uredbi o paušalnom oporezivanju prestaće da važi odredba koja propisuje da poreska obaveza ne može da se uveća više od 10 odsto u odnosu na prethodnu godinu, čime bi, smatraju u NALED-u, mnogim preduzetnicima paušalcima… »
Vesti dana »
Blokada ispred stanice 29. novembar, okupljeni prave buku, nose transparente i zastavu Arhitektonskog: Studenti stali u odbranu kolege
Danas pre 33 minutajoš 14 povezanih
Studenti daju iskaze policiji zbog protesta ispred Rektorata, terete se za napad na službeno lice
Insajder pre 6 satijoš 8 povezanih
Oblačno i kišovito širom Srbije, na planinama sneg i olujni vetar
Glas Zaječara pre 8 satijoš 24 povezane
Pretučen aktivista u kabinetu predsednika Opštine Kosjerić: Zbog povreda upućen u bolnicu u Užicu
Nova pre 6 satijoš 6 povezanih
Poplave pod kontrolom: Evakuisana jedna osoba, stanje stabilno u zapadnoj Srbiji
Insajder pre 28 minutajoš 26 povezanih



