Povezane vesti

Vučević: Drago mi je što smo prepoznati kao grad pun mogućnosti i što smo u poziciji da biramo šta je najbolje za nas

Vučević: Drago mi je što smo prepoznati kao grad pun mogućnosti i što smo u poziciji da biramo šta je najbolje za nas

Kurir 04.10.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević danas u Gradskoj kuću ugostio je predstavnike azerbejdžanske kompanije Azvirt. – Danas sam ugostio predstavnike azerbejdžanske kompanije Azvirt, koji su raspoloženi da svoje resurse i znanje ulože u razne… »
Vučević sa predstavnicima azerbejdžanske kompanije Azvirt o investicijama u Novom Sadu

Vučević sa predstavnicima azerbejdžanske kompanije Azvirt o investicijama u Novom Sadu

Blic 04.10.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ugostio je predstavnike azerbejdžanske kompanije Azvirt, koji su raspoloženi da svoje resurse i znanje ulože u razne projekte u Novom Sadu. - Drago mi je što smo prepoznati kao grad pun mogućnosti i što smo… »
Vučević sa predstavnicima azerbejdžanske kompanije Azvirt o investicijama u Novom Sadu

Vučević sa predstavnicima azerbejdžanske kompanije Azvirt o investicijama u Novom Sadu

RTV 04.10.2022
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ugostio je predstavnike azerbejdžanske kompanije Azvirt, koji su raspoloženi da svoje resurse i znanje ulože u razne projekte u Novom Sadu. "Drago mi je što smo prepoznati kao grad pun mogućnosti… »
Gradonačelnik ugostio predstavnika azerbejdžanskog Azvirta

Gradonačelnik ugostio predstavnika azerbejdžanskog Azvirta

Dnevnik 04.10.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević oglasio se na svom Instagram profilu povodom prijema predstavnika azerbejdžanske kompanije Azvirt: „Danas sam ugostio predstavnike azerbejdžanske kompanije Azvirt, koji su raspoloženi da svoje resurse i… »

Vesti dana »