Povezane vesti

"Čuo sam svakakve priče o svom životu": Bibras Natho na terenu zapušio usta kritičarima, pa im se javno obratio

"Čuo sam svakakve priče o svom životu": Bibras Natho na terenu zapušio usta kritičarima, pa im se javno obratio

Večernje novosti 04.10.2022
IZRAELSKI internacionalac Bibras Natho i ove sezone briljira u dresu Partizana, postigao je već osam golova u domaćem šampionatu i na to dodao dve asistencije. Uprkos tome što i u 34. godini "pleše" po travnatim podlogama, postoji jedan deo kritički… »
Ko to kaže, ko to laže: Natho negira fizičku nespremnost

Ko to kaže, ko to laže: Natho negira fizičku nespremnost

Danas 04.10.2022
Fudbaler Partizana kontra tvrdnji da nije u stanju da izdrži svih 90 minuta na terenu. „Čim sam rešio problem sa anemijom i obavio manju operaciju prepona osećam se mnogo bolje. Mogao sam i prošle sezone da igram više od 60-65 minuta. Zadovoljan… »
Natho besan na spekulacije kritičara: Naravno da mogu da igram 90 minuta na najvišem nivou!

Natho besan na spekulacije kritičara: Naravno da mogu da igram 90 minuta na najvišem nivou!

Hot sport 04.10.2022
Integralni deo sastava Partizana već nekoliko sezona u nazad je Bibars Natho, čiji značaj za tim se najbolje video u kiksu u Mitrovici usled njegovog neigranja. Ipak, često kritičari mogu da kažu kako Izraelac ne može da odigra svih 90 minuta, što… »
Golovima na prazne priče! Natho: Govorili su da nemam snage za više od 60 minuta

Golovima na prazne priče! Natho: Govorili su da nemam snage za više od 60 minuta

Večernje novosti 03.10.2022
JEDAN iz igre, jedan sa bele tačke i golgeterski učinak Bibarsa Natha se izjednačio sa Rikardom Gomešom po broju postignutih golova u Superligi (8:8). Iskusni izraelski vezista je protiv Vojvodine (4:1) pružio jednu od svojih prepoznatljivih partija… »

Vesti dana »