Povezane vesti

Dnevnik na licu mesta: Velika porodična tragedija potresla Bački Petrovac

Dnevnik na licu mesta: Velika porodična tragedija potresla Bački Petrovac

Dnevnik 04.10.2022
R. P. ocu dvogodišnjaka koji je prekjuče stradao u požaru u Bačkom Petrovcu, nakon tragedije koja je zadesila njegovu porodicu, po nalogu dežurnog zamenka javnog tužioca, određeno je zadržavanje do 48 sati. - Zadržavanje osumnjičenog R. P… »
"Prvo dete sam izgubila pre osam godina, a SAD mi je sin umro u najgorim mukama": Potresna ispovest majke stradalog mališana…

"Prvo dete sam izgubila pre osam godina, a SAD mi je sin umro u najgorim mukama": Potresna ispovest majke stradalog mališana…

Blic 04.10.2022
Miroslava M. (28), majka stradalog dečaka (2) iz Bačkog Petrovca, koji se ugušio u kući u Bačkom Petrovcu kaže da joj je svaki sekund sve teži jer je imala ideju da povrati starateljstvo nad decom, a sada je ostala bez jednog od svojih anđela… »
Sahranjen dečak (2) iz bačkog petrovca: Neutešna majka jaukala, sina na večni počinak ispratio i otac

Sahranjen dečak (2) iz bačkog petrovca: Neutešna majka jaukala, sina na večni počinak ispratio i otac

Kurir 04.10.2022
Dvogodišnji mališan koji se u nedelju ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu sahranjen je danas na mesnom groblju u tom mestu u prisustvu brojne rodbine, njihovih prijatelja i meštana koji su došli da odaju poslednju počast nesrećnom… »
Danas sahrana dečaka iz bačkog petrovca: Otac mališana (2) koji se ugušio u porodičnoj kući pušten da se brani sa…

Danas sahrana dečaka iz bačkog petrovca: Otac mališana (2) koji se ugušio u porodičnoj kući pušten da se brani sa…

Kurir 04.10.2022
Do požara je navodno došlo, po jednoj verziji jer se zapalila šerpa na šporetu. BAČKI PETROVAC - Dvogodišnji dečak koji je stradao u stravičnom požaru koji je u nedelju izbio u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu u kojoj je mališan ostao sam… »
"Ja tugujem, a on mi lajkuje status na fejsbuku": Potresna ispovest majke preminulog dvogodišnjaka iz Bačkog Petrovca čiji…

"Ja tugujem, a on mi lajkuje status na fejsbuku": Potresna ispovest majke preminulog dvogodišnjaka iz Bačkog Petrovca čiji…

Blic 04.10.2022
Miroslava M., majka nesrećnog dvogodišnjaka koji se u nedelju ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu gde je živeo sa ocem R.P. i dva maloletna brata neutešno priča da ih takva teška tragedija možda ne bi ni snašla da je ona dobila… »

Vesti dana »