Povezane vesti

Vučić: Pred nama je verovatno najteži period, teži od devedesetih

Vučić: Pred nama je verovatno najteži period, teži od devedesetih

RTS 04.10.2022
Pred Srbijom je verovatno najteži period, teži od onih koje smo imali 1990-ih, istakao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na predstavljanju "Sabranih dela Milorada Ekmečića", dovodeći u vezu izazove pred našom zemljom sa delom ovog velikog… »
Vučić: Strah me je veći nego ikad, pred Srbijom period teži od onog iz 90-ih

Vučić: Strah me je veći nego ikad, pred Srbijom period teži od onog iz 90-ih

N1 Info 04.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pred Srbijom "teži period, teži od onog iz 90-ih godina". Vučić je na predstavljanju kompleta knjiga „Sabrana dela Milorada Ekmečića“ u Beogradu kazao da je zabrinut zbog globalne situacije… »
Vučić: Sledi nam period teži nego 1990-ih, ponovo se sprema "Staljingradska bitka", ostaje da se vidi gde ćemo mi Srbi

Vučić: Sledi nam period teži nego 1990-ih, ponovo se sprema "Staljingradska bitka", ostaje da se vidi gde ćemo mi Srbi

Euronews 04.10.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da se plaši kako se ponovo sprema "Staljingradska bitka", rekao je on na predstavljanju knjige "Sabrana dela Milorada Ekmečića". "Plašim se da će stvarno doći Staljingradska bitka i to brže nego… »
"Biće nam teže nego devedesetih godina": Predsednik Vučić upozorava: "Zabrinut sam za ishod neke nove Staljingradske bitke"

"Biće nam teže nego devedesetih godina": Predsednik Vučić upozorava: "Zabrinut sam za ishod neke nove Staljingradske bitke"

Blic 04.10.2022
Veoma sam zabrinut za ishod neke nove Staljingradske bitke, ako do nje dođe, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Najvažnije je, dodao je on, da brinemo o svom rodu i našoj zemlji. – Pred nama je težak period, teži nego što smo… »

Vesti dana »