Povezane vesti

Iznela sav prljav veš i zapretila mu tužbom! Pevačica uzvratila bivšem mužu na skandalozne prozivke - Imam dokaze!

Iznela sav prljav veš i zapretila mu tužbom! Pevačica uzvratila bivšem mužu na skandalozne prozivke - Imam dokaze!

Mondo 04.10.2022
Ivana Šašić je uzvratila bivšem suprugu Bojanu na prozivke. Ivana Šašić je uzvratila bivšem suprugu Bojanu na prozivke. Pevačica Ivana Šašić je uzvratila bivšem suprugu Bojanu Simiću na silne prozivke koje je izneo na njen račun. Razveli su… »
"Ide tužba, imam dokaz da je hteo dete, ali nije mogao": Ivana Šašić uzvraća udarac bivšem mužu: Iznela šok detalje

"Ide tužba, imam dokaz da je hteo dete, ali nije mogao": Ivana Šašić uzvraća udarac bivšem mužu: Iznela šok detalje

Blic 04.10.2022
Pevačica Ivana Šašić oglasila se i odgovorila na žestoke prozivke svog bivšeg supruga Bojana Simića, od kog se, nakon što ga je uhvatila u preljubi, razvela u avgustu ove godine. Kako je otkrila, zbog svega što je Bojan ispričao o njoj… »
Pevačicu suprug prevario sa 14 godina starijom ženom, pa šokirao izjavom: "Kad je mogao Marko Jarić da prevari Limu, što…

Pevačicu suprug prevario sa 14 godina starijom ženom, pa šokirao izjavom: "Kad je mogao Marko Jarić da prevari Limu, što…

Blic 04.10.2022
Pevačica Ivana Šašić i njen suprug Bojan Simić razveli su se nakon što je ona saznala da ju je prevario sa 14 godina starijom ženom. Ivana je kasnije pokušala da se pomiri sa suprugom, međutim usledio je razvod, ali i nove drame. Ivana je, naime… »

Vesti dana »