Povezane vesti

Otac dečaka koji je stradao u požaru pušten na slobodu

Otac dečaka koji je stradao u požaru pušten na slobodu

RTV 04.10.2022
NOVI SAD - U Osnovnom javnom tužilaštvu u Novom Sadu 3. oktobra saslušan je R.P. otac dečaka (2) koji je stradao 2. oktobra u požaru u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu, nakon čega mu je ukinuto zadržavanje. Iz tog tužilaštva su za Tanjug… »
Sahranjen mališan koji se ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu

Sahranjen mališan koji se ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu

Telegraf 04.10.2022
Opelo mališanu držao je sveštenik na slovačkom jeziku uz crkveni hor čije su pojanje prekidali neutešni jauci majke. Dvogodišnji dečak koji se u nedelju ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu, sahranjen je danas na mesnom groblju u… »
Sahranjen mališan (2) iz bačkog petrovca: Jecaji majke odzvanjali grobljem, na ispraćaju dečaka bio i otac!

Sahranjen mališan (2) iz bačkog petrovca: Jecaji majke odzvanjali grobljem, na ispraćaju dečaka bio i otac!

Blic 04.10.2022
Dvogodišnji mališan koji se u nedelju ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu sahranjen je danas na mesnom groblju u tom mestu u prisustvu brojne rodbine, njihovih prijatelja i meštana koji su došli da odaju poslednju počast nesrećnom… »
"Ja tugujem, a on mi lajkuje status na fejsbuku": Potresna ispovest majke preminulog dvogodišnjaka iz Bačkog Petrovca čiji…

"Ja tugujem, a on mi lajkuje status na fejsbuku": Potresna ispovest majke preminulog dvogodišnjaka iz Bačkog Petrovca čiji…

Blic 04.10.2022
Miroslava M., majka nesrećnog dvogodišnjaka koji se u nedelju ugušio od dima u porodičnoj kući u Bačkom Petrovcu gde je živeo sa ocem R.P. i dva maloletna brata neutešno priča da ih takva teška tragedija možda ne bi ni snašla da je ona dobila… »

Vesti dana »