Povezane vesti

Dodik: Pobedio sam uprkos mešanju Zapada

Dodik: Pobedio sam uprkos mešanju Zapada

Blic 05.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas da je pobedio na predsedničkim izborima u Republici Srpskoj održanim u nedelju "uprkos mešanju Zapada". - Moje ukupno vođstvo, prema rezultatima izbora, je 30.000 glasova, odnosno oko 5… »
Bivši gradonačelnik Banjaluke i visoki funkcioner SNSD-a isključen iz te stranke

Bivši gradonačelnik Banjaluke i visoki funkcioner SNSD-a isključen iz te stranke

Danas 05.10.2022
Igor Radojičić, bivši gradonačelnik Banjaluke i dugogodišnji visoki funkcioner Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) isključen je iz te stranke. Banjalučka Alternativna televizija (ATV) je navela da je razlog Radojičićevog isključivanja iz… »
Dodik: Pobedio sam uprkos mešanju Zapada

Dodik: Pobedio sam uprkos mešanju Zapada

Insajder 05.10.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas da je pobedio na predsedničkim izborima u Republici Srpskoj održanim u nedelju "uprkos mešanju Zapada". "Moje ukupno vođstvo, prema rezultatima izbora, je 30.000 glasova, odnosno oko 5… »
SDS I PDP traže ponovno brojanje glasova i ponavljanje izbora, tamo gde se utvrde nepravilnosti

SDS I PDP traže ponovno brojanje glasova i ponavljanje izbora, tamo gde se utvrde nepravilnosti

Danas 05.10.2022
Zamenik predsednika Srpske demokratske stranke (SDS) Milan Radović izjavio je danas u Banjaluci da su pojedine opštinske i gradske izborne komisije danas zakazale ponovno brojanje glasova. Radović je ocenio da je to „znak da je pritisak opozicije u… »
Neočekivan potez SNSD: Bivši gradonačelnik Banjaluke, Igor Radojičić, isključen iz stranke

Neočekivan potez SNSD: Bivši gradonačelnik Banjaluke, Igor Radojičić, isključen iz stranke

Blic 05.10.2022
Igor Radojičić, bivši gradonačelnik Banjaluke i dugogodišnji član SNSD isključen je iz ove stranke. Kako ATV piše razlog Radojičićevog isključivanja iz SNSD je neaktivnost, prenosi Srpskainfo. - Radojičić se praktično sam isključio iz… »
SDS i PDP traže novo brojanje i ponavljanje izbora gde se utvrde nepravilnosti

SDS i PDP traže novo brojanje i ponavljanje izbora gde se utvrde nepravilnosti

N1 Info 05.10.2022
Zamenik predsednika Srpske demokratske stranke Milan Radović izjavio jeu Banjaluci da su pojedine opštinske i gradske izborne komisije danas zakazale ponovno brojanje glasova. Radović je ocenio da je to „znak da je pritisak opozicije u Republici… »
Ivanić: Rezultati izbora pokazuju da se Dodiku bliži kraj

Ivanić: Rezultati izbora pokazuju da se Dodiku bliži kraj

Radio 021 05.10.2022
Rezultati izbora u Bosni i Hercegovini pokazuju da se vreme Milorada Dodika primiče kraju, kaže Mladen Ivanić, počasni predsednik Partije demokratskog progresa (PDP) i bivši član Predsedništva BiH. Na pitanje da li Republika Srpska ulazi u krizu… »
Ivanić: Postoje dokazi o izbornim nepravilnostima koji bi mogli poništiti izbore u RS

Ivanić: Postoje dokazi o izbornim nepravilnostima koji bi mogli poništiti izbore u RS

Danas 04.10.2022
Bivši član Predsedništva BiH Mladen Ivanić izjavio je da postoje dokazi o izbornim nepravilnostima koji bi mogli poništiti izbore u Republici Srpskoj. „Verujem da je na dan izbora bilo jako puno nepravilnosti, posebno posle 23 sata kada je (lider… »
Vučić na izborima u RS pre podržavao opoziciju: Zašto je „pukla ljubav“ između Vučića i Dodika?

Vučić na izborima u RS pre podržavao opoziciju: Zašto je „pukla ljubav“ između Vučića i Dodika?

Danas 04.10.2022
Kandidata Saveza nezavisnih socijaldemokraska (SNSD) Milorada Dodika na bosanskohercegovačkim izborima za srpskog člana Predsjedništva BiH i predsednika entiteta Republika Srpska, sudeći bar preliminarnim rezultatima Centralne izborne komisije (CIK)… »

Vesti dana »