Povezane vesti

Anđelina Džoli iznela strašne tvrdnje: Bred Pit je davio naše dete, mene je polio pivom, gurnuo u zid wc-a

Anđelina Džoli iznela strašne tvrdnje: Bred Pit je davio naše dete, mene je polio pivom, gurnuo u zid wc-a

Telegraf 05.10.2022
FBI je odlučio da neće nikoga krivično goniti, nakon čega je glumica odlučila i njih da tuži. Glumica Anđelina Džoli u utorak je podnela sudska dokumenta u okviru svoje dugogodišnje bitke za razvod od glumca Breda Pita, optužujući njenog… »
Šokantne optužbe Anđeline Džoli u novom suđenju sa Bredom Pitom: Glumica iznela svoju stranu priče o nasilju u porodici

Šokantne optužbe Anđeline Džoli u novom suđenju sa Bredom Pitom: Glumica iznela svoju stranu priče o nasilju u porodici

Euronews 05.10.2022
Tek što se spustila prašina koju je nedeljama podizalo suđenje između nekadašnjih supružnika Džonija Depa i Amber Herd, još jedan holivudski bivši par iznosi šokantne detalje iz zajedničkog života tražeći pravdu na sudu. Ovog puta reč je o… »
Jedno dete je davio, a drugo udario po licu! Anđelina Džoli otpužila Breda Pita za nasilje - Dostavila dokumenta sudu!

Jedno dete je davio, a drugo udario po licu! Anđelina Džoli otpužila Breda Pita za nasilje - Dostavila dokumenta sudu!

Mondo 05.10.2022
Anđelina Džoli dostavila je sudu dokumenta u kojima tvrdi da je njen bivši suprug Bred Pit napao nju i njihovu decu tokm privatnog leta. Anđelina Džoli dostavila je sudu dokumenta u kojima tvrdi da je njen bivši suprug Bred Pit napao nju i njihovu… »
Davio je naše dete i polivao me pivom Anđelina Džoli iznela stravične optužbe na račun Bred Pita

Davio je naše dete i polivao me pivom Anđelina Džoli iznela stravične optužbe na račun Bred Pita

Alo 05.10.2022
Skandal dobija novi epilog. Glumica Anđelina Džoli u utorak je podnela sudska dokumenta u okviru svoje dugogodišnje bitke za razvod od glumca Breda Pita, optužujući njenog bivšeg muža da je gu[io jedno od njihovo šestoro dece tokom nasilne svađe… »
Anđelina Džoli i Bred Pit: Glumica optužila bivšeg supruga za zlostavljanje u avionu

Anđelina Džoli i Bred Pit: Glumica optužila bivšeg supruga za zlostavljanje u avionu

Južne vesti 05.10.2022
Getty Images Anđelina Džoli podnela je sudu dokumente u kojima tvrdi da je bivši suprug Bred Pit u alkoholisanom stanju napao nju i njihovu decu tokom privatnog leta zbog čega je podnela zahtev za razvod. U parnici oko francuske vinarije koju je par… »
Anđelina Džoli i Bred Pit: Glumica optužila bivšeg supruga za zlostavljanje u avionu

Anđelina Džoli i Bred Pit: Glumica optužila bivšeg supruga za zlostavljanje u avionu

BBC News 05.10.2022
Anđelina Džoli kaže da je Bred Pit uhvatio za glavu i napao dvoje njihove dece, što on poriče. Anđelina Džoli podnela je sudu dokumente u kojima tvrdi da je bivši suprug Bred Pit u alkoholisanom stanju napao nju i njihovu decu tokom privatnog leta… »
Zgrabio me za glavu i bacao na zid wc-a, a jedno dete je gušio: Šok tvrdnje Anđeline Džoli o nasilju Breda Pita! Gnusni…

Zgrabio me za glavu i bacao na zid wc-a, a jedno dete je gušio: Šok tvrdnje Anđeline Džoli o nasilju Breda Pita! Gnusni…

Kurir 05.10.2022
Slavna glumica Anđelina Džoli otkrila je nove detalje o letu avionom koji je doveo do okončavanja njenog braka s američkim glumcem Bredom Pitom, piše The Guardian. Glumica je detalje otkrila u tužbi koju je predala u sklopu njihovog spora oko… »

Vesti dana »