Povezane vesti

Mali: Imamo dovoljno gasa za dva meseca, skladišta su puna do vrha

Mali: Imamo dovoljno gasa za dva meseca, skladišta su puna do vrha

Euronews 05.10.2022
Ministar finansija SIniša Mali izjavio je danas da Srbija ima zalihe gasa od oko 670 miliona kubnih metara gasa, što je dovoljno za dva meseca zadovoljenja svih potreba zemlje za tim energentom. Mi smo u Mađarskoj uskladištili 380 miliona kubika gasa… »
Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

Danas 05.10.2022
U ovom trenutku u Mađarskoj skladištimo 380 miliona kubnih metara gasa, i sa 280 miliona kubnih metara koliko imamo u Banatskm dvoru, skladišta su puna do vrha, sve i da se desi najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca za građane i… »
Mali: Srbija ima rezerve gasa za dva meseca

Mali: Srbija ima rezerve gasa za dva meseca

Dnevnik 05.10.2022
BEOGRAD: Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da Srbija ima zalihe gasa od oko 670 miliona kubnih metara gasa, što je dovoljno za dva meseca zadovoljenja svih potreba zemlje za tim energentom. Mi smo u Mađarskoj uskladištili 380 miliona… »
Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

N1 Info 05.10.2022
U ovom trenutku u Mađarskoj skladištimo 380 miliona kubnih metara gasa i sa 280 miliona kubnih metara koliko imamo u Banatskom dvoru skladišta su puna do vrha, izjavio je za TV Prva ministar finansija Siniša Mali. On dodaje da će Srbija, sve i da se… »
Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

Mali: Ako se desi i najgori scenario, imaćemo dovoljno gasa za dva meseca

Insajder 05.10.2022
U ovom trenutku u Mađarskoj skladištimo 380 miliona kubnih metara gasa i sa 280 miliona kubnih metara koliko imamo u Banatskom dvoru skladišta su puna do vrha, izjavio je za TV Prva ministar finansija Siniša Mali. On dodaje da će Srbija, sve i da se… »
Srbija ima rezerve gasa za dva meseca: Mali o rezervama koje čuvamo kod Mađara

Srbija ima rezerve gasa za dva meseca: Mali o rezervama koje čuvamo kod Mađara

Telegraf 05.10.2022
Mi smo u Mađarskoj uskladištili 380 miliona kubika gasa. Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da Srbija ima zalihe gasa od oko 670 miliona kubnih metara gasa, što je dovoljno za dva meseca zadovoljenja svih potreba zemlje za tim energentom. Mi… »

Vesti dana »