Povezane vesti

"Ispala sam glupa, sramota me zbog bolesne majke" Nakon intimnog odnosa Aleksandra dobila šut-kartu, Ivan je tešio

"Ispala sam glupa, sramota me zbog bolesne majke" Nakon intimnog odnosa Aleksandra dobila šut-kartu, Ivan je tešio

Kurir 05.10.2022
Aleksandra Momčilović i Ivan Dragić su tokom noći obnovili svoju romansu, koju su započeli prvih dana šeste sezone "Zadruge, a sada su odlućili da stave tačku na odnos. Ivan Dragić i Aleksandra Momčilović, obavili su razgovor, nakon intimnog… »
Video 18+ prva žestoka akcija u zadruzi 6! Zajahala ga nasred paba, cimer se krstio kada je video - Sve se treslo!

Video 18+ prva žestoka akcija u zadruzi 6! Zajahala ga nasred paba, cimer se krstio kada je video - Sve se treslo!

Mondo 05.10.2022
U šestoj sezoni Zadruge došlo je do prve žestoke akcije dva učesnika. U šestoj sezoni Zadruge došlo je do prve žestoke akcije dva učesnika. Posle prve žetoke tuče i čak sedam diskvalifikacija iz Zadruge 6 došlo je i do prve akcije u krevetu… »
Cimer se prekrstio! Aleksandra i Ivan u naletu strasti: Rijaliti par usred paba imao žešću akciju, sve se treslo! (video…

Cimer se prekrstio! Aleksandra i Ivan u naletu strasti: Rijaliti par usred paba imao žešću akciju, sve se treslo! (video…

Kurir 05.10.2022
Aleksandra Momčilović i Ivan Dragić su tokom noći obnovili svoju romansu, koju su započeli prvih dana šeste sezone "Zadruge. Novi početak proslavili su nikad žešćom akcijom. Iako su na početku rijalitija izbegavali da spavaju u spojenim… »
Pao se*s u zadruzi Aleksandra zajahala Ivana u pabu posle pomirenja, sve se trese (video+18)

Pao se*s u zadruzi Aleksandra zajahala Ivana u pabu posle pomirenja, sve se trese (video+18)

Alo 05.10.2022
Sve gori! Dok je napolju obezbeđenje razdvajalo Ivanu i Bilala, u pabu je Aleksandra Momčilović zaskočila Ivana Dragića. Naime, oni su se osamili u pabu na samom početku žurke i posle strasnog poljupca, prepustili su se strastima. Zadruga 6 -… »

Vesti dana »