Povezane vesti

Čovek koji je preskočio šest metara: Umirem od raka

Čovek koji je preskočio šest metara: Umirem od raka

Sport klub 05.10.2022
Tim Lobinger, bivši evropski i svetski prvak u skoku motkom, otkrio je da umire od agresivnog oblika tumora i da ne postoji mogućnost izlečenja. Nemac se sa teškom bolešću bori već pet godina. Svetskom dvoranskom prvaku iz 2003. godine rak krvi… »
"Ovo nije život vredan življenja": Bivšem svetskom šampionu dani odbrojani, lekari mu rekli da sprema sahranu

"Ovo nije život vredan življenja": Bivšem svetskom šampionu dani odbrojani, lekari mu rekli da sprema sahranu

Večernje novosti 05.10.2022
NEKADAŠNJI svetski i dvostruki evropski šampion u skoku motkom Tim Lobinger, koji se pet godina bori protiv agresivnog raka, objavio je potresnu ispovest koja je rasplakala mnoge. FOTO: EPA Prvi put mu je rak krvi otkriven 2017. godine i tada je uspeo… »
Tuga - bivši svetski šampion umire od raka: Za mene više nema spasa, rekli su mi da spremam sahranu

Tuga - bivši svetski šampion umire od raka: Za mene više nema spasa, rekli su mi da spremam sahranu

Mondo 05.10.2022
Tim Lobinger je jedan od najboljih nemačkih atletičara ikada, a sada polako posustaje pred naletom opake bolesti. Tim Lobinger je jedan od najboljih nemačkih atletičara ikada, a sada polako posustaje pred naletom opake bolesti. Grozne vesti dolaze iz… »

Vesti dana »